Angry Birds vijne ne Facebook


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Talking Angry Birds vijne ne Facebook

  Receta Gatimi

  Pas pritjes se gjate, tani fansat e Zogjeve te Zemeruar mund ti gjuajne derrat e vegjel jeshil me ta. Pagesa eshte pershpejtimi i lojes.


  Disa muaj me vone pas Google +, edhe Facebook leshoi ne funksion lojen e shumkerkuar "Angry Birds". Loja numeron 130 Milion perdorues per cdo dite ne platformat iOS, Android, PC dhe Mac dhe tani se fundmi edhe ne rrjetet Socjale. Ne Facebook piket e fituara mund ti krahasoni me shoket tuaj.

  Loja ne Facebook eshte pa pagese. Nje qira prej 1$ (Dollar) kushton atehere kur perdoruesi don te perdore funksione speciale, te cilat mund ta pershpejtojne lojen apo i japin mundesi zogjve te zemeruar te arrijne ne nje pike me te larte gjuajtjeje. Keto "Power-ups" shfaqen ne shiritin e lartem te lojes dhe mundesojne dridhjen e tokes ose mund ti huazojne Zogjve te Zemeruar me shum fuqi per te goditur. Versioni i lojes Angry Birds per Facebook eshte realizuar me Adobe Flash Player 11./Lirenti.com

 2. #2
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Nuk me ka pelqyer asnjeher kjo loja! Se kuptoj ku e gjeti gjithe kete suksese!

  Po e provoja ta luaja ketu Angry Birds, por nuk po me ngjit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Filmi Angry Birds do tė dalė nė Kinema nė vitin 2016
  Nga vaaldr1n nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 08:48 PM
 2. “Angry Birds” do tė debutojė edhe nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 12:28 AM
 3. Ēorapet qe vijne ere e mire!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-03-2010, 05:29 PM