Indiani me nje Testikul


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  I Habitur Indiani me nje Testikul

  Receta Gatimi

  Ne nje fshat te Indis, ishte nje indian qe kishte vetem 1 testikul dhe banoret e ketij fshati e terrisnin "Onestone" (Njegur)

  Ai e urrente kete emer dhe i tha te gjitheve qe mos ta terrisnin me "Njegur".
  Por ne fshat asnje nuk po e degjonte dhe ai vendosi qe kush do e therrasi "njegur" do ta vriste.

  Pas shume kohesh asnjeri nuk po e therriste me indianin "Njegur"

  Por nje dit, nje vajze e re, qe e quanin "Blue Bird", zogu blu, tha "Mirmengjesi, Njegur".
  Ai e kapi e mori dhe e futi thell brenda ne pyll! Aty beri dashuri per tere naten....dhe tere diten tjeter! Nga entuziazmi zogu blu vidq.

  Ne fshat u hap fjala qe Indiani e mbajti fjalen dhe e vrau ate qe e thirri, "Njegur"

  Kaluan vitet dhe nje dite prej ditesh, kusherira e zogut par, Zogu i verdhe e pa Njegurin dhe i tha "Njegur je vrases i pa shpirt!"

  Ai e mori kete e futi thelle ne pylle dhe beri dashuri gjithe naten dhe gjithe diten tjeter, por zogu kesaj radhe nuk vdiq!

  Si ka mundesi?

  Dhe qe ketu ka dal fjala popullore:

  Smund te vrasesh dy zogj me njegur!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  I ka ik jeta dem

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Indiani operohet pėr dhembje stomaku, i gjejnė..mitėr
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:34 PM
 2. Indiani humb tė bijėn nė bixhoz
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 08:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė