Pėr tė dėgjuar muzikė nė Facebook, thjesht hyni nė aplikimet qė rrjeti i njohur shoqėror, ka zbatuar nė platformėn e vet gjatė javėve tė fundit.

Pas miratimit tė komandės pėrkatėse, ju do tė gjeni njė listė tė kėngėve mė tė popullarizuara nė Facebook, si dhe listėn e kėngėve mė tė dėgjuara nga shokėt tuaj.

Pėr tė aktivizuar kėtė shėrbim, thjesht klikoni kėtė link (http://www.facebook.com/Pianetatech) dhe zgjidhni aplikimin ashtu si nė faqen MySpace.

Menjėherė, llogaria juaj do tė krijohet duke u lidhur me atė tė Facebook-ut.

Por duhet patur kujdes. Pasi si gjithmonė, ėshtė njė mėnyrė qė kontrollon jetėn tuaj private. Nė qoftė se, pėr shembull, ju vendosni "Publik", kjo nėnkupton se tė gjithė mund ta dėgjojnė e madje edhe tė shohin, se ēfarė jeni duke bėrė.