Anetari me i mire i Muajit...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Post Anetari me i mire i Muajit...

  Receta Gatimi  Pas ēmimeve dhe gradave te reja pėr forumin, ėshtė shtuar dhe ēmimi pėr Anėtarin e Muajit!

  Anėtari i Muajt, do tė zgjidhet nė fund tė ēdo muaj dhe do tė bazohet nė:
  • Numrin e Postimeve nga data 1 nė fund tė muajit!
  • Numrin e Vizitave nė Forum gjatė gjithė muajit!
  • Numri i Komenteve nė Portal!
  • Numri i Fotografive tė futura nė Album!
  • Numri i Rekordeve nė Lojrat Arcade!

  (ku dy tė parat vendosin sasin mė tė madhe tė pikėve!)
  Nuk do te krijohet asnjė sondazh si ndodh pėr Anėtarin e Vitit!


  Kėto janė gradat aktuale aktive:

  anetari-vitit.jpg

  frekuenca.jpg

  Grada do tė vendoset nė Profilin e ēdo anėtari fitues me njė mbishkrim ose trofe!  Argėtim tė Kėndshėm!
  www.lirenti.com

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kte muaj pa dyshim e fiton iceman

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ti biem shkurt sa kushton?

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Ti biem shkurt sa kushton?
  Lexoje mire, nuk eshte asgje me lek!

  Nese do te besh donacione, mund tju japim te dhenat!

  Faleminderit!

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  qenka me nerva administratori

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit per informacionin

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kte muaj pa dyshim e fiton iceman
  haha labe

  them qe labja

 8. #8
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  haha labe

  them qe labja
  Te Dy E Meritoni

  Faleminderit Administrator per Gjithe keto risi .

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Lexoje mire, nuk eshte asgje me lek!

  Nese do te besh donacione, mund tju japim te dhenat!

  Faleminderit!
  Nuk e vura re flm!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Anetari me i mire i muajit Mars 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 03-08-2012, 09:36 PM
 2. Anetari me i mire i muajit Prill 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 08:57 AM
 3. Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 02:16 PM
 4. Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 14-01-2011, 06:36 PM
 5. Brenda muajit i dėrgon 660.000 SMS
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-09-2009, 06:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė