Receta Gatimi

Pyetje te perditshme qe na bejne te qeshim.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Pyetje te perditshme qe na bejne te qeshim.

  Ne jeten e perditshme na bejne shume pyetje por shpesh here keto pyetje qe na bejne jane te pakuptimta, dhe jo rralle na bejne qe te qeshim.
  Une po sjell disa qe i kam hasur vete ne jeten e perditshme,por edhe ju keni eksperiencat tuaja dhe mund te sillni shembuj te tille.

  1- kthehesh ne shtepi dhe te pyesin:
  Erdhe?

  2-Te marin te telefon ne telefonin fiks te shtepise dhe te pyesin:
  Ne shtepi je?

  3- Shkon dhe hap boilerin per te ngrohur ujin e te besh dush te pyesin:
  Dush do besh?

  4- Je veshur dhe behesh gati te dalesh dhe te vjen pyetja:
  Do dalesh?

  5- Shkon per te fjetur dhe te pyesin:
  Po shkon te flesh?

  .................................mua keto me kujtohen tani , te tjerat plotesojini ju nga jeta juaj e perditshme.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  hahahaha 3r1k0 shum te verteta keto

  nuk me kan ndodhur, por te ngjashme me keto po ...

  Ja edhe disa me foto 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ahhahahahah

  Del jasht tu dal ta bajn mshile deren kur te dilsh

  Ja nisin lajmet kush sfol babi ta bon shuj shuj !

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  ahhahahahah Ja nisin lajmet kush sfol babi ta bon shuj shuj !
  hahahahahahhahahahahahahahahaha sa kam qesh me ket

  hahahahahahahahahahahahahahahhahahhahaha jet o jet

  ma kujtove babin edhe mua ne Kosove kur fillonin lajmet, faktikisht si babi edhe mami njesoj; SHuj, shuj i her bre, shuj sshh shuj hahahhahahaha pa fol askush

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  hahahhahahahhahahhahaha sa te pa para keto........hahahahhahahha

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  haahahahha

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20


  E shpeshta qe me ben vjerra kur merr tel ne shpi dhe pyet : Ne shpi je ??? lol

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahaha , shum te forta
  mua me ka ndodh dhe kjo
  qe jam fut ne tualet , e me kan pyet "ca po ben "

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  haha 1 qe ma bejne shpesh, kur kthehem ne shtepi, sapo hy brenda dhe me thot mami "Erdhe ti" ?

  Haha jo ma akoma jam atje

 10. #10
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Mua me shume per te qeshur me ben fakti, kur fjet ne telefon, shume persona thon "hajde, hajde hajde, dhe ne fund mirupafshim!"

  dhe hajde dhe mirupafshim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fjalor Turqisht-Shqip ( Te qeshim pak )
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-02-2018, 09:19 PM
 2. Perse duhet te qeshim 25 minuta ne dite
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-07-2012, 09:57 PM
 3. Foto: Photoshop ne jeten e perditshme!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 31-12-2011, 12:14 AM
 4. 10 arsye se perse duhet te qeshim
  Nga EMAUS nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-01-2010, 04:26 PM
 5. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 01:26 PM