Dallimi mes tė varfėrve dhe tė pasurve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Dallimi mes tė varfėrve dhe tė pasurve

  Receta Gatimi

  Nė kėtė set fotografish, nė pjesėn e parė ju mund tė dalloni lehtėsisht luksin e paparė qė shijojnė disa tė pasur.Kurse nė pjesėn e dytė tė kėtyre fotove, shihni nė kushte tėrėsisht tė kundėrta, disa njerėz tė varfėr.Dallimi mes tyre nuk ėshtė thjesht dhe vetėm tek situata e tyre
  ekonomike, mbi tė gjitha qėndron nė faktin qė ju mund tė dalloni lehtėsisht: Tė pasurve nuk u qesh buza kurrė, kurse tė varfrit, ato pak tė mira qė u sjell jeta, i shijojnė nė maksimum!A jeni dhe ju dakord? 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  I pasuri tutet qe po fiket (harxhohet dmth) dhe i varferi tutet qe po koritet :S

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  I pasuri tutet qe po fiket (harxhohet dmth) dhe i varferi tutet qe po koritet :S
  ca domethen tutet ?po koritet ?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ca domethen tutet ?po koritet ?
  hahaha

  tutet = frigohet, ka frike e koritet = te shkon fytyra

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahaha

  tutet = frigohet, ka frike e koritet = te shkon fytyra
  aha...tani e kuptova !! shum e ver8

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dallimi mes burrave dhe grave (Video)
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 02:08 PM
 2. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-07-2010, 01:55 PM
 3. dallimi mes lodhjes dhe plogshtis
  Nga milano nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-09-2008, 09:34 AM