Deti i qete


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Deti i qete

  Receta Gatimi

  nje pse ngaterruar, neper floke terkuze
  nje kenge kenduar se prapthi, ngaterruar ne buze
  nje nate e kthjellet, e shi dua a muzź
  nje det qe terbohet, nje pike mbi balle rruze

  me fal te prek une lehte, sdua lot as fjale
  me fol te shoh dhe une, sme pelqejne rete
  arrati te marre, ne nje kurore folete
  prap une mbeta dallge, e ti DET I QETE

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa e bukur kjo poezi ..

 3. #3
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  flm Erinaa.....ndjenje momenti konvertuar ne vargje

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Shume e bukur Landi...

 5. #5
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Shume e bukur Landi...
  flm Erinda ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ne nje nate te qete...ne nje qiell plot yje....
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 128
  Postimi i Fundit: 29-10-2014, 09:58 PM
 2. Sallata & Perime: Sallate me Prodhime Deti
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2012, 10:49 AM
 3. Une dhe Deti...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-02-2012, 11:08 AM
 4. Fruta deti tė pėrziera
  Nga aurel nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-09-2010, 01:35 AM
 5. Dashuria ėshtė sekreti i njė jete tė qetė!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 01:39 PM