Une e di...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Une e di...

  Receta Gatimi

  Une di te shmallem me ty…une di ku te te gjej..
  Mbeshtetem diku ne nje fotografi..apo ne nje lot qe thell e ndjej…
  Une di ku te te kerkoj…ne ndonje varg qe patjeter per ty e kam shkrujtur..
  Ku si e cmendur nder flet kerkoj..emrin tend per te gjetur..
  Une di ku te te flas…nje fjale te te degjoj
  Diku ne breg te detit…apo thell zemres ne kraharor..
  Une di te shmallem me ty…por te dish qe nuk beje sic dua..
  Se ti je diku larg…e une germoj thelle ne grimcat e tua..
  Une di ku te te gjej…gjithmone aty ku nuk je ti..
  Me copeza kujtimesh veten genjej…mjafton te zhytem thell aty…
  Ehhhh une di ku te shmallem…gjithmon di…vec jo me ty…
  Me nje leter te heshtur… me nje fotografi…

 2. #2
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  super ....mendoj se eshte e momementit apo jo?

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahaahah e gjete Landi...me shume se sa e momentit po themi e sekondes...

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  bravo ....
  e nese do kalonte sek. nuk do mund ta shkruaje kurre me te njejte...

  kam kriju rreth 15 texte kengesh qe kendohen edhe sot .,te gjitha te momentit absolutisht

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Ndonjehere me dukesh shume i njohur ti Landi...se di me ke...(mbase dhe e di)...por nga menyra se si shkruan dhe shprehesh,patjeter qe je shume i njohur...vetem se duhet te ve trurin paksa ne levizje per te te gjetur se kush...gjithsesi..privatesia mbetet e shenjte per kedo...pavarsisht se kurioziteti beri macen te pij uthull,hahahahah,Respekt per ty..cilido qe te jesh...

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hahaaaaaa pikante ajo e maces hahahahaaa...

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahah aq pikante sa ngeli histori....

 8. #8
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  po dal jashte teme ne fakt ..

  tani qe e mendoj "nuk pi macja uthull" "koka e maces pritet ne fillim" per cfare eshte marre macja si subjekt....kete se kam mendu asnjehere

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahah interesante si histori kjo as une se kam kuptuar ne fakt... di te them vetem se macja karakterizohet nga nje kuriozitet i pa fund...dhe shpesh marrin femren si shembull me macen,sepse femra deri sa i provon te gjitha,nuk le gure pa levizur.hahahahhahaha

 10. #10
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  une them qe shkathtesia apo menyra se si e kap prene e saj .........te drejte ke njgason me femren hahahahahaha

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahaahah nese egziston ndonje dinak ne kete bote,ai eshte mashkulli,me kuptimin e plote te fjales,

 12. #12
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  edhe mund, ka pylli sa te duash .... ne perqindje po ta kapesh i shkon me per shtat seksit femer hahahahahaa ali hoxha ----hoxhe aliu po bejme eee hahahahaha

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahah po pra...por nejse...une nuk e ndryshoj mendimin tim per meshkujt,e kam thene e kam ster thene,...por gjithsesi..jane nje e keqe e domosdoshme...hahahahahahah

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mashkulli eshte si celulari.,.,.,.,.,femra si karta sim hahahahahaha duhet codi ....

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Joooo! Mashkulli eshte thjesht nje skice...Femra eshte nje Kryeveper...

 16. #16
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mashkulli eshte det .,.,.,..,femrat jane dallge qe bejne hatane....

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahah mire e the pra...femrat gjithmone do te jene me larte se mashkulli,dallget siper detit,i japin detit bukuri,e bejne te ndihet,se po te ishte deti i qete,askush nuk do t'ia hidhte syt,dallget siper detit,aq shume te lidhura sa vet jeta,nuk bejne dot pa njeri tjetrin,dallget dhe deti,mashkulli si deti,mbart me vete mistere te thella sa dhe vete ai,femra si dallget,nje shpirt i lodhur dhe perplaset fort pas jetes,si dallget ne shkemb,shpirt trazuar,femrat si dallget gjithmone luftarake,e forca e femres do te jete gjithmone ne krye,e ai deti i qete gjithmone do rend pas dallgeve,gjithmone i terehequr nga rryma e saj...

 18. #18
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  det o det te pashe nje here
  tek me ftoje nje muzg te qete
  si kurore te rrinte dielli
  shall mbeshtjellur te vinin rete

  syte sti pash une ty o det
  as me goje ti nuk me flisje
  vec nje frymemarje te thelle te thelle
  as me duar sme godisje

  une smerzitem duke te pare
  te prek te ndjej e te leshoj
  por ti mos me sill zalle
  vec nje guacke qe te degjoj

  shume ti ke ngrene per darke
  se cfare a nuk me thua
  me ler te rri edhe pak
  vetem nje dallge me dhuro mua

  to be continu.......

 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Shume poezi e bukur Landi....

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit