Serie A: Milan - Juventus - Formacioni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Smile Serie A: Milan - Juventus - Formacioni

  Receta Gatimi

  Milan - Juventus Big Match e Serie A
  Ja si do te zbresin ne fushe keto dy skuadra:  • Milan:
   • C. Abbiati
   • I. Abate
   • A. Nesta
   • Thiago Silva
   • L. Antonini
   • M. van Bommel
   • A. Nocerino
   • S. Muntari
   • U. Emanuelson
   • A. Pato
   • Robinho

  • Juventus:
   • G. Buffon
   • A. Barzagli
   • L. Bonucci
   • G. Chiellini
   • A. Vidal
   • C. Marchisio
   • S. Lichtsteiner
   • A. Pirlo
   • S. Pepe
   • F. Quagliarella
   • M. Vucinic
  Sa mund te dali rezultati final?

  Jepni rezulatin tuaj: 1 X 2

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  them qe do te fitoje Milano !

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Per mua eshte X,barazim.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Lere se nuk na doli gje 1-1

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Kaaa ende spo muj me besu se qfar goli nuk e verejt referi ncncncn po neyse pjes e lojes Forca Milan !

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Per mua eshte X,barazim.
  Tamam

  Sa inat me keta albitrat! Te hyj 2 her topi ne porte, dhe mos ta shikojne!!!

  E meritonte Milan, jo se jam un tifoz!

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ...................
  Arbitrat per kete pune jane, per te <<regulluar>> rezultatet......ku i dihet se sa miliona kane qene per 1-1

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Milani e dominoj komplet pjesen e pare,por per te dyten nuk mund te thuash kete,pasi juvja doli ne lojen e saj dhe e mbylli ne porte Milanin,per mendimin tim Milani u fut ne fushe pjesen e dyte per te mbrojtur golin,te bente sa me pak gabime dhe me e rendesishmja te ruante rezultatin,po nuk ja doli pasi juvja luajti komplete ne sulm,dhe e dominoj 45 minutat dhe ja arriti qellimit,mos te flasim pastaj per 2 golat e anudhuar

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 27-02-2012 mė 08:19 PM. Arsyeja: Video---Golat

 9. #9
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Ore duhet bere topi me sensor! Kaloj porten te ndizet drita jeshile.... e njejta gje me Anglin!

  ku i kan syte keta albitrat!

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Po te ishte rezultati 2-0 nuk dihej se si do dilte loja gjithsesi per te korigjuar gabimin anulluan dhe golin e juventusit, kampjonatin ja uroj juventusit!!!!!!!

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sa me sa u ndane keta ?

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  barazim 1-1

 13. #13
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  2-0 loja do te kishte nje rrjedhe tjeter!

  me mire 2-2 sesa keshtu si vajti!

  por, nese milan do te kishte vajtur 2 gola, juve MAX mund te bente 1 tjeter, por jo te barazonte!

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ata ishin qorra

 15. #15
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Milani e dominoj komplet pjesen e pare,por per te dyten nuk mund te thuash kete,pasi juvja doli ne lojen e saj dhe e mbylli ne porte Milanin,per mendimin tim Milani u fut ne fushe pjesen e dyte per te mbrojtur golin,te bente sa me pak gabime dhe me e rendesishmja te ruante rezultatin,po nuk ja doli pasi juvja luajti komplete ne sulm,dhe e dominoj 45 minutat dhe ja arriti qellimit,mos te flasim pastaj per 2 golat e anudhuar
  Pikerisht Kliton ........ goli i Milanit dhe goli i Juves ne pjesen e dyte te bejne te mendosh qe arbitri eshte paguar mire per te ruajtur barazimin

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me keto bastet ka humb lezeti fare!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. FORCA JUVENTUS
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 09:19 PM
 2. Juventus Milan - Formacioni dhe Foto
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 07:23 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2012, 12:49 AM
 4. AC Milan Kampion - Serie A
  Nga argent nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-05-2011, 11:34 PM
 5. Formacioni mė i mirė i dekadės nė botė
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 10:32 PM

Etiketat pėr kėtė Temė