Mirmbrema i themi njeri-tjetrit..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 25 FillimiFillimi 123456712 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 492
 1. #21
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  hahahahhaahha Mirmbrema Mima,

  jo i kam inat qirinjte,ti kujtoj me mall kur i beja dkur,po sot eshte tjeter gje,jemi te rritur tashme,

 2. #22
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Pse moj, ne ēdo moshe fryhen qirinjte , une i fyj ēdo vit

 3. #23
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Edhe pse nuk kemi asnjerin online.....

  ju uroj nje mbremje te bukur te gjitheve!...


 4. #24
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mirmbrema njerez ku jeni?

  me keni lene vetem sot

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kush te tha qe je vetem moj !!
  mirmbrema erinda

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  naten e mire

 7. #27
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mirmbrema te gjitheve

  ju uroj nje mbremje te bukur,

  kalojani mire njerez!

 8. #28
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mirmbrema te gjitheve

  per vec atyre qe me kane inat,zoti jua shtofte ishalla...........

 9. #29
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mirmbrema Njerez ju uroj nje mbremje te kendshme!.........

 10. #30
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Mirembrema te gjitheve! Si do e kaloni fundjaven?

 11. #31
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Mirmbrema te gjitheve

 12. #32
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Mirmbrema njerez.......

 13. #33
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Mirmbrema labe

  tani u zgjove?

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  mirmbrema olsi
  po tani u zgjova dhe erdha te marr turnin e nates

 15. #35
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  eee kot nuk te thon kukuth nate ty

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  a lumadhi ti.....un jam thjesht nje e re qe bej jet nate 17. #37
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mirmbrema i themi kujt se?

 18. #38
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Mirmbrema te gjitheve

  per vec atyre qe me kane inat,zoti jua shtofte ishalla...........
  kush ta paska inati ty ??

 19. #39
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shpejt u kujtova une po nejse hahahah,

  Mirmbrema te gjitheve,antareve te Lirenti.com,dhe vizitoreve te faqes sone,nje mbremje sa me te bukur per te gjithe!...

 20. #40
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  mirmbrema njerez

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. I shkruajme njeri tjetrit poezi
  Nga landi i nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 02-06-2013, 11:12 AM
 2. 5 gjera qe nuk duhet t'ia themi nje mashkulli!
  Nga erinda nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:42 PM
 3. Ketu... do ti uroni njeri tjetrit naten e mire!!!
  Nga Insomnia nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 389
  Postimi i Fundit: 09-06-2011, 12:13 AM
 4. Mirmbrema dhe mire se u gjeta
  Nga Smily nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 06:35 PM
 5. MIRMBREMA....dhe naten e mire......
  Nga carolina nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-11-2007, 07:52 PM