Receta Gatimi

Fotografi te Koloseut (Colosseum) Rome


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Fotografi te Koloseut (Colosseum) Rome

  Disa fotografi te shkrepura tek Koleseu ne Rome.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  I ke aplikuar gje efekt fotove ?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Kane goxha efekt jo pak!

  mbyllje drites ne kontur dhe pak ngjyre!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Ne photoshop apo mund ta besh ne Aparat ?

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Perdor Lightroom!

  Jo ne aparat mund te caktosh vetem sasin e drites ose bardhe e zi!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  shum te bukura !

  Sidomos kjo makina...

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Perdor Lightroom!

  Jo ne aparat mund te caktosh vetem sasin e drites ose bardhe e zi!
  E ke par Canon 600 D mund te besh aplikimet direkt nga aparati ka disa efekte gati

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Post Production eshte bere i nevojshem i fotove dhe nga nje aparat smund te pretendosh shume sesa te shkrepesh nje foto plot drit!

  Nuk mund te besh CROP, eleminosh nje shtylle apo tjeter! dhe pse un nuk jam zgjatur tek keto detaje!

  Eleminimi i te gjithe fijeve ne foto!

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Ajo eshte thjeshte nje filter i aplikuar si ne photoshop nje menyr e thjeshte dhe e shpejt , per ata qe duan foto te pasterta pa shum efekte

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Do ishte me i bukur ta kishin ruajtur sic ka qene ne kohen e romakeve, ka qene kryevepra e lashtesise, por edhe tani nuk eshte keq

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nė Romė tė mbahen garat e Formula E ?
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-12-2012, 01:40 AM
 2. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 05:12 PM
 3. Meta, vizitė nė Romė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-10-2009, 08:20 PM
 4. Mijėra vetė demonstrojnė nė Romė kundėr racizmit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 05:01 PM
 5. Finalja e Champions, masa ne Rome
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-05-2009, 02:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė