16 Vjecarja qe ngjan si kukull barbi!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  16 Vjecarja qe ngjan si kukull barbi!

  Receta Gatimi

  Emri i vertete i vajzes mendohet qe eshte Dakota ose Dakota Rose.Dhe fotot e saj kane bere gjiron e webit ne fillim ne gjithe vendet aziatike dhe me pas ne gjithe boten .Vajza ka thene ne rrjetet sociale se ajo adhuron te vishet si idhulli i saj Barbie mbase edhe prej ngjashmerise se saj me Barbin .Shume njerez ne rrjet kane kujtuar se fotot e vajzes mund te ishin te ndonje prej kukullave prej silikoni .por jo ajo eshte e vertete
 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  WOW

  Barbie Reloaded duhet te jete kjo

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ku eshte bije kjo?

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  SHum e bukur, qenka e vogel

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  waw sa e bukur qe eshte!...shume e embel ne fytyre,si kukull e vogel

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Labe ku rri me shpi kjo

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ju pelqeu ee

  andej nga lagja ime esht kjo majdi

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ju pelqeu ee

  andej nga lagja ime esht kjo majdi
  Dashka dalur nje xhiro andej

 9. #9
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Spo me pelqen hic

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Spo me pelqen hic
  sqenke ngop me gjum me sa po shoh

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ato foto e para me verte si kukull , ato syte i ka sh te bukur

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Na la pa gjume prap sonte kjo barbi me duket

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Na la pa gjume prap sonte kjo barbi me duket
  hahahaha...me qe te pelqeu kaq shum
  shikoje dhe kte video


 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahaha...me qe te pelqeu kaq shum
  shikoje dhe kte video

  Tani na le nje jave pa gjum me duket

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Majmuni i vogėl qė ngjan me Ajnshtajnin !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 01:43 PM
 2. 16 Vjecarja qe ngjan me kukullat barbi
  Nga mOrtaja123 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 12:28 PM
 3. Vogėlushja qė i ngjan njė plake 80-vjeēare
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-02-2011, 08:16 PM
 4. Australiani bėn seks me njė kukull nė dyqan
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 22-08-2009, 08:31 PM
 5. Nje kukull qe nuk eshte kukull
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2008, 06:47 PM