Se di.........


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Zemer Se di.........

  Receta Gatimi

  Ndonjehere te kerkoj sa dhe vete jeta…
  ndonjehere nuk dua te degjoj per ty..
  Se di pse keto ndjenja te turbullta…
  se di pse ndihem keshtu tani…..

  Nuk pres te me thuash cfare ndjen…
  As te te them cfare ndjej nuk dua…
  Mjafton pran meje te te kem…
  Me mjafton ajo fjale qe per se largu me thua…

  Mbase nuk jam shume per ty…
  Por ti vete jeta je per mua…
  Cfare kam ne zemer dua te nxjerr…
  Ta shohesh tebindesh sa te dua…

  Ne kete jete jemi vec pak grimca…
  Qe diku arratisur jemi gjendur…
  Ne endje,ato grimca te bera copesh…
  Ne shpirt kam per ti mbledhur…

  Ndonjehere kam frik te te dua…
  Ehh ndonjehere te dua pa frik…
  Jam une qe nuk kuptoj veten time..
  Apo je ti qe me fal keto ndjesit…

  Jam lodhur se theni mijra fjale…
  Je lodhur dhe ti duke degjuar
  E shohim njeri tjetrin si te vrar..
  Nga nje zemer e pa ditur dashuruar…

  Une nuk di ku jam sot..
  Ku do jem neser se di..
  Di vetem se je i shtrenjt ne kete bote..
  Sikur femija per nene e tij..

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kurr se dita...


 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  se di...ku je...e ku mund te jesh...por di...se je ne zemren time...aty ku vetem persona te vecant mbreterojne...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi