Ne te Dy......!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Angry Ne te Dy......!

  Receta Gatimi

  Nuk e kuptoj veten ndonjehere,po rrija qete ne ballkonin e shtepise sime,te merrja pak rreze te ngrohta,
  Ishte nje dite kaq e bukur sa mund te thoje pa frik se erdhi vera…me kufjet ne vesh degjoja nje kenge te qete…hedh syt diku buze detit,shoh syt e tij qe me veshtronin thell,ngriva per nje moment…
  Me pershendeti me dore…e pershendeta dhe une ashtu me gjysem dore…
  E shihja vraponte drejt lagjes sime,u afrua posht ballkonit…qeshte…qeshja dhe une…u mbeshtet ne bordur dhe me veshtronte pa i shkeputur syt…me pyeti me ze te larte cfare kenge po degjon…
  Ula syt dhe nuk ju pergjigja…e pas disa sekondash ja thash,filloi te kerkoj ne cel….vendosi kufjet dhe me shihte serisht…
  Se di si ngriva per nje moment…….shikimi i tij me vriste si shigjet…nuk flisnim vetem rrinim ashtu me syt te ngrire perball njeri- tjetrit ashtu per se largu…
  E sa e sa momente kaluan ashtu……….nuk largohesh dot,se di pse…e shihja dhe zemra dhembte…
  E shihja dhe zemra vuante…me shihte dhe me sy te vrar…sikur me kerkonin…me syt qe bertisnin Ejaaaaaaaa…
  Pastaj vendosi doren ne zemer…e drejtoi nga une….dha serisht mbi zemer…qeshja…qeshte dhe ai…
  Pastaj…..filloi te bente gjeste femije,hahahahaha,qeshja pa fund…dhe gezohej qe me shihte duke qeshur…
  Me fliste me shenja qe i ndjeja fort ne zemer….
  Pastaj…u largova…u largua dhe ai…secili ne udhen e vet…ai ne zemren time…une ne zemren e tij…dhe me syte qe do te me ndjekin gjithe jeten nga pas…..

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Me kane pelqyer te gjitha krijimet qe ke postuar, frymzim i shtytur nga nje realitet i jetuar do thoja, suksese

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahah ti gjithmone duhet pa tjeter te besh nderthurjen ndermjet realitetit dhe imagjinates,shtysa realiteti,hahahaha,interesante!...por po ja le imagjinates frymezimin,

  Faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi