Ushqen babain me qumėsht gjiri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Ushqen babain me qumėsht gjiri

  Receta Gatimi

  Sonia Ortiz-Allen ushqen me qumshtin e gjirit tė saj babain e saj, pasi shpreson se ai do tė kurohet nga kanceri

  Sipas Sonias ajo ishte shumė e mėrzitur kur nėna e saj vdiq nga kanceri nė vitin 1999, kėshtu qė dhjetė vjet mė vonė, kur babai i saj, nė moshėn 51vjeēare u diagnostikua me kancer tė prostatės ajo ishte e vendosur pėr ta ndihmuar atė kėshtu qė filloi t'jepte qumėsht gjiri.

  Ajo sapo kishte lindur fėmijėn e saj tė parė dhe kishte lexuar njė artikull nė njė gazetė duke thėnė se tė qumėshti i gjirit mund tė mundi kancerin. Mjekėt nuk ishin dakrod me kėtė filozofi por ajo morri vendim qė ta realizonte atė qė kish lexuar. Ajo e nxirrte qumshtin pėrmes pompės dhe ia jepte babait. Por gjiri i saj filloi tė ndiejė dhimbje dhe vendosi qė babai tė pinte direkt qumėsht nė gjoksin e saj. Por ajo ėshtė kėnaqur kur ka mėsuar se i ati ka filluar tė ndihet mė mirė. Pėr kėtė ajo ndihet e lumtur.

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ky eshte kulmi!...

  nuk ka menyre tjeter per t'ia dhene ate qumshtin kjo,na e shpifi,njerez te ulet!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ncncncn, me duket se u shua fare kufiri prind-femij

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  kjo foto nuk po me pelqejka nese jan keta

  ama njeriu duhet ta kerkoj ilaqin kudo keshtu mendoj un

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ata jan mortaja
  ja dhe nje foto tjeter


  ktyre u ben kompliment ti thuash njerez.....po cfardo qofshin...jan shum te peshtir

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Viedo- Gruaja i jep qumesht gjiri te birit dhe majmunit
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 11:50 AM
 2. Flet pėr mardhėnjet seksuale me babain e saj !
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-05-2011, 05:20 PM
 3. Njė gotė qumėsht! - Histori e vėrtetė
  Nga smocking2 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:58 PM
 4. Nėna lan foshnjėn me qumėsht gjiri te saj
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-03-2009, 11:56 AM
 5. Plagos babain e vajzės qė donte
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 08:05 PM