Ejaaaaaaaaa me merrrrrrr!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Angry Ejaaaaaaaaa me merrrrrrr!

  Receta Gatimi

  Ndonjehere nje deshire e imja per te shkruajtur eshte e madhe,ndonjehere as kam deshiren me te vogel qe ta beje
  E serisht gjendem ketu mes rreshtave,me mendjen e kthjellet e me zemren e vrar,serish dua apo nuk dua e gjej veten mes fjalesh qe duan te dalin prej zemres sepse ndryshe mund dhe te pelcas……
  Imazhe qe me vijne dhe shkojne neper mendje,zera qe me flasin dhe heshtin ne te njeten kohe…
  Nuk dua te gjendem mes ketyre fjaleve,por ja qe e beje,nuk dua te shkruaj,por ja qe e beje,nuk dua te qaj por ja qe e beje,……….nuk dua te beje asgje por ja qe i beje………..
  Shpesh here me kujtohen fjalet e tij,zene gjithe siperfaqen e trurit tim dhe nuk dalin prej aty,me vrasin shume,
  Sikur te mundja do ta nxirrja zemren prej kraharorit me thonje,e do ta flakja prej ketej,aty ku nuk dukej dhe nuk do te ndjente me…
  Une dhe ai nje pike uje ne oqean,ai ne bregun e fundit e une ne bregun e pare,kemi kaq largesi ne mes,sa nje jete e tere,
  njeriu nuk duhet te dashuroj,pse duhet,a ma thot kush pse?...
  zemra nuk komandohet thone,dhe mire e kane thene,sepse zemra te komandon,te terheq e te perplas ku te mund,dhe ti ecen pas saj si nje skllav……
  une jam nje femije para saj,dhe ajo eshte kaq e madhe para meje,une vajza e ndrydhur qe sa here kam lare me lote rruget e ketij qyteti,
  ndonjehere I lutemi atij njeriu ,qe me la pa jete,shkoi dhe mbolli tek une vetem lot,i lutem sa here e sa here te me marre me vete,
  po nuk me merr,thua se nuk me do?...thua qe i behet qejfi qe vuaj?...shkoj pran varrit te tij,dhe i lutem te me marre,
  nuk me degjon,i lutem me shpirt e prap nuk me degjon,babiiiiiiii,une jam kaq e pa mbrojtur pa ty,kam kaq ftohte,me merr te lutem se kam shume mall,une dua te vi tek tyyyyyyyyyy
  une dua te jem aty me ty……….
  Kam shume ftohte te lutem me merr
  Une kam shume ftohte….
  Kam shume………..

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shume e bukur!

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Faleminderit ReniX...

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Ku te te kerkoj me thuaj?....do jepja jeten dhe ti e di....sikur vetem njehere te vije ne endrrat e mia....

  me thuaj ku te shkoj?....ti e di si jam pa ty....ti ishe frymarrje per mua.....

  me thuaj o jete....o drita imeeeee........me thuaj po ti nuk ke mall per mua?....babi,me fal te lutem....te promtova qe do behesha e fort

  por nuk mundem.........une nuk mundem.......babi.......jam kaq e vogel pa ty....kaq e pa mbrojtur....une kam mall....shuuuuuuuuuuuume

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ku te te kerkoj me thuaj?....do jepja jeten dhe ti e di....sikur vetem njehere te vije ne endrrat e mia....

  me thuaj ku te shkoj?....ti e di si jam pa ty....ti ishe frymarrje per mua.....

  me thuaj o jete....o drita imeeeee........me thuaj po ti nuk ke mall per mua?....babi,me fal te lutem....te promtova qe do behesha e fort

  por nuk mundem.........une nuk mundem.......babi.......jam kaq e vogel pa ty....kaq e pa mbrojtur....une kam mall....shuuuuuuuuuuuume

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Ndonjehere nje deshire e imja per te shkruajtur eshte e madhe,ndonjehere as kam deshiren me te vogel qe ta beje
  E serisht gjendem ketu mes rreshtave,me mendjen e kthjellet e me zemren e vrar,serish dua apo nuk dua e gjej veten mes fjalesh qe duan te dalin prej zemres sepse ndryshe mund dhe te pelcas……
  Imazhe qe me vijne dhe shkojne neper mendje,zera qe me flasin dhe heshtin ne te njeten kohe…
  Nuk dua te gjendem mes ketyre fjaleve,por ja qe e beje,nuk dua te shkruaj,por ja qe e beje,nuk dua te qaj por ja qe e beje,……….nuk dua te beje asgje por ja qe i beje………..
  Shpesh here me kujtohen fjalet e tij,zene gjithe siperfaqen e trurit tim dhe nuk dalin prej aty,me vrasin shume,
  Sikur te mundja do ta nxirrja zemren prej kraharorit me thonje,e do ta flakja prej ketej,aty ku nuk dukej dhe nuk do te ndjente me…
  Une dhe ai nje pike uje ne oqean,ai ne bregun e fundit e une ne bregun e pare,kemi kaq largesi ne mes,sa nje jete e tere,
  njeriu nuk duhet te dashuroj,pse duhet,a ma thot kush pse?...
  zemra nuk komandohet thone,dhe mire e kane thene,sepse zemra te komandon,te terheq e te perplas ku te mund,dhe ti ecen pas saj si nje skllav……
  une jam nje femije para saj,dhe ajo eshte kaq e madhe para meje,une vajza e ndrydhur qe sa here kam lare me lote rruget e ketij qyteti,
  ndonjehere I lutemi atij njeriu ,qe me la pa jete,shkoi dhe mbolli tek une vetem lot,i lutem sa here e sa here te me marre me vete,
  po nuk me merr,thua se nuk me do?...thua qe i behet qejfi qe vuaj?...shkoj pran varrit te tij,dhe i lutem te me marre,
  nuk me degjon,i lutem me shpirt e prap nuk me degjon,babiiiiiiii,une jam kaq e pa mbrojtur pa ty,kam kaq ftohte,me merr te lutem se kam shume mall,une dua te vi tek tyyyyyyyyyy
  une dua te jem aty me ty……….
  Kam shume ftohte te lutem me merr
  Une kam shume ftohte….
  Kam shume………..
  im

+ Pėrgjigju tek Diskutimi