Receta Gatimi

Justin Bieber i dhuron vetes njė vilė 11 milionė dollarėshe.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Justin Bieber i dhuron vetes njė vilė 11 milionė dollarėshe.

  , Idhulli i adoleshentėve Justin Bieber i ka dhuruar vetes njė vilė tė mrekullueshme me rastin e 18-vjetorit.

  Mediat amerikane shkruajnė se kėngėtari ka blerė njė vilė prej 10,8 milionė dollarėsh nė Hollivud, pėr vete dhe tė dashurėn e tij, Selena Gomez.

  Mėsohet se vila trekatėshe ishte nė pronėsi tė aktorit Ashton Kutcher, i cili ka arritur njė marrėveshje me Bieber pėr shitjen e banesės luksoze.

  Justin Bieber, qė festoi 18-vjetorin e tij nė 1 mars, do tė zhvendoset tė jetojė nė shtėpinė e tij tė re brenda pak ditėsh.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Pse mos tja bej! ka punuar me djersen e b---allit

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Pse mos tja bej! ka punuar me djersen e b---allit
  Po ka punuar nje jete te tere, 18 vjet

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Ky kot qe rron

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Justin Bieber nuk di sa kontinente ka ne bote !!!!!
  Nga labja nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-12-2011, 12:28 AM
 2. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-08-2011, 08:50 PM
 3. Selena Gomez flet pėr lidhjen me Justin Bieber!!!
  Nga ulkina nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 06:39 PM
 4. Justin Bieber tullac!!!
  Nga labja nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 08:14 PM
 5. Justin Bieber, artisti i vitit
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2010, 06:43 PM