Ja se si te dukeni me terheqese!...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Ja se si te dukeni me terheqese!...

  Receta Gatimi

  Mos harroni qė detajet bėjnė diferencėn! Prandaj, ne po ju mėsojmė disa truke tė vogla qė do t’ju ndihmojnė tė keni njė pamje perfekte.

  1.Buzėt

  Pa marr parasysh formėn qė keni, buzėt janė pjesa mė tėrheqėse e fytyrės. Pėr t’i dhėnė atyre njė pamje tė bukur dhe shumė atraktive, pėrdorni njė buzėkuq ngjyrė tė kuqe tė freskėt, qė ia shton bukurinė.

  2.Sytė

  Mos harroni qė pėr tė arritur njė pamje tė mrekullueshme, duhet qė sytė tuaj tė jenė “vrasės”. Pėr njė grim tė shpejt tė syve, gjithmonė zgjidhni tė zezėn, sepse merr mė pak kohė dhe gjithmonė sytė duken magjepsės.

  3.Flokėt

  Nuk keni mjaftueshėm kohė pėr tė krehur flokė tuaj tek floktorja juaj? Atėherė, ne ju rekomandojmė t’i lidhni flokėt tuaja nė njė mėnyrė tė shkujdesshme, pasi lidhja e tyre nė kėtė mėnyrė preferohen sė tepėrmi.

  4.Vishni taka

  Vishni taka tė cilat ju ofrojnė komoditet nė ecje. Trupi juaj do tė duket mė shumė seksi mbi taka.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  3.Flokėt

  Nuk keni mjaftueshėm kohė pėr tė krehur flokė tuaj tek floktorja juaj? Atėherė, ne ju rekomandojmė t’i lidhni flokėt tuaja nė njė mėnyrė tė shkujdesshme, pasi lidhja e tyre nė kėtė mėnyrė preferohen sė tepėrmi.

  1 topuz i crregulllt maj kokes....e bej shpesh kte , dhe me pelqen !

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Fix.......dhe une ashtu......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femrat mė pak tėrheqėse zgjedhin karrierėn?!
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2012, 08:38 PM
 2. Femrat e plota mė tėrheqėse
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-03-2012, 09:08 PM
 3. Njė lloj letre e re, me shtresė tėrheqėse magneti.
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-10-2007, 07:40 PM