Tiranė, ankohen prostitutat: Na latė pa bukė !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Tiranė, ankohen prostitutat: Na latė pa bukė !!

  Receta Gatimi
  Edhe pse ilegalisht, kryeqyteti ofron seks pėr tė gjithė. Nga 2-mijė lekėshet e lulishtes pranė “Ushtarit tė Panjohur” ose dhe gropės pas Operas deri te vajzat 500-euroshe tė hoteleve luksoze.

  Edhe pse nuk mund tė thuash me saktėsi nėse ka apo jo Tirana njė “Zonė me drita tė kuqe”, ēdo kush e tregon me bindje se nė disa motele periferike tė kryeqytetit ushtrohet ilegalisht prostitucioni. Por, ka edhe zėra pėr njė prostitucion ‘elitar’, ku vajza tė hijshme, tė veshura klas ushtrojnė ‘zanatin’ mė tė vjetėr nė botė, pėr shifra mė tė kripura qė arrijnė nė qindra mijėra euro.

  “Gazeta Shqiptare” nė numrin e sotėm ka intervistuar njė punonjėse tė seksit nė zonėn tek lulishtja e “Ushtarit tė panjohur”. Ajo prezantohet me emrin Tina.

  Duke komentuar ligjin e ri tė Qeverisė sė Shqipėrisė se punonjėset e seksit nuk dėnohen me burg, por dėnohen klientėt e tyre dhe tutorėt, Tina thotė se kjo gjė po ua prish biznesin.

  “Ne nuk i bėjmė dėm askujt, pėrse duhet tė na dėnojnė, por edhe klientėt tanė nuk duhet tė dėnohen. Me kėtė vendim kam frikė se do na bien klientėt”, ka thėnė Tina pėr “Gazeta Shqiptare”.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po de po... disi duhet ta nxjerrin buken e gojes edhe ato !

  Ne Wien pas ores 8 - 9 (aty diku) te dalin ne rruge sikur po te mirepresin qe erdhe ne Wien

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  o te gjoret ju paski mbaru ! ju lutem beni diqka me shum per keto te marra qe mbeten pa buk !

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ah sa mire jau bejne......nga dy metra femrat.....te shkojne e te punojne ......me behet shume qejfi.....

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  aq mir ua u kan ber saaa ska ku te vej me
  shum e konsiderojn si nje pun te zakonshme...por ja qe sesht aspak ashtu

  megjithse sma do mendja qe kto ta ndalojn aktivitetin e tyre....se ndryshe...do ngelen vertet pa buk......se sdin te bejn asnje pun tjeter ....pervec.....!!

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ky eshte nje shqetsim i madh , ngelen pa buke apo..?

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Ketij i thon hadh koke

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ciarli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shteti ashtu si eshte organizmi me i mirepo ashtu ka edhe imunitet te pameshirshem. sa here qe semuren individet shtylla te tij me vese kurverie,shtrengon vleren e lekut dhe hap boshlleqe me pseudo vese nevojtaresh ne fakt. zoterinj tregoni njerezit tuaj me vese dhe mos vazhdoni me brockulla te forta, ku jane te bukura ato prostituta 200 lekeshe, apo ku vlen nje femer 500 dollare.Femra ka qene me kohe skllave seksi,kurse tani qe eshte mesuar dhe po i vjen mire, na e ngacmojne me pseudo-kurva.

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Vetem ato qe spo vdesin per buk se si len te tjeret hahah

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Krize lalee

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Prostitutat.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:20 PM
 2. Prostitutat shfrytezojne pasurite e tyre :D
  Nga Marins nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 22-01-2010, 10:19 AM
 3. Prodhuesit e shfletuesve tė internetit ankohen nė Windowsin e ri
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-05-2009, 05:09 PM
 4. C'fare mendoni per prostitutat?
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 26-02-2009, 01:39 PM
 5. Ngarkesa e teksteve tė shkollave, ankohen nxėnėsit
  Nga Altin111 nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2008, 01:51 PM