Bota eshte e IMJA........


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Bota eshte e IMJA........

  Receta Gatimi

  U zgjova sot me deshiren per jeten……pikerisht une qe zgjohesha me deshiren per vdekjen…
  Si eshte njeriu mendoja,mjafton nje grimc per te buzeqeshur dhe i behet zemra mal,
  zgjohet sikur nje femij i vogel qe llastohet..
  kerkoja mes rrobave te mija…ngjyra qe te me gjalleroni dhe pamjen,se di cfare doja,vetem doja ta largoja ate njgjyren e erret qe me karakterizon….
  Ndihesha kaq e lehte,kaq mire sa edhe mund te fluturoja nga gezimi…….
  Ktheva gjithe dollapin permbys…..gjeta ate qe kerkoja,me ne fund mendova…..
  Nje fustan bardhe……mmmmmmmmm mendova jo keq…….
  Fillova te rregullohem me shume deshire…….qe as e kuptoja nga me vinte……..
  Leshoj floket e gjate…..ashtu me onde mbi supe…..dhe mendoja bota eshte e imja……
  Duhet ta jetoj jeten,duhet ta dashuroj ate,nuk ka asgje te me pengoj te qesh para pasqyres….ditet jane te miat jeta eshte e imja…….
  Per here te pare vendos parfumin qe me kishte blere im ate kur ishte gjalle……nuk e kisha vendosur kurrrr
  Dhe e shihja me frik,nuk doja te qaja,por kisha nevoj per te..me shume se sa jeten,e doja ta ndjeja ne trupin tim,
  dicka brenda meje me thonte se duhet ta beje,dhe e nxjerr andej nga ishte strukur……
  i marr ere thell…….dhe se di cfare ndjeva ne ato momente…….sikur mora tjeter jete….
  Ishte nje arom trendafili i bardhe,qe babai im pervec trendafilave te bardhe,me dhuronte c’do gje qe kishte emrin e tendafilit …………ne cfare do lloj menyre mjafton qe baza te ishte trendafil i bardhe te ishte prej tij….
  E ndjeja dhe asgje nuk kishte ndryshuar nga ajo ere….asgje….ishte po aq e embel si atehere….po aq e ndjere per mua…
  Ma kishte sjell babi nga jasht shtetit,gjithmone do me sillte dicka kur shkonte andej………
  Por te vetmen gje qe nuk e perdora ishte ky parfum,dhe u kujtova pikerisht tani ta perdor,se di se si,se di se cfare,por e doja ta ndjeja ne trupin tim….
  Ne keto mendime hyn mami ne dhome……
  Zemer te vajti vone per ne pune,cfare po bene akoma?
  dhe duke folur……..ra ne heshtje,mmmmmmm tha po kjo arom e mire…….
  I tregova kutin,ate qe nuk e kisha hapur kurr…….
  Me pa dhe se si ju mbushen syt me lot……bere mire me tha
  Vrapova drejt saj dhe e perqafova fort,ja fshiva lotet,
  mami nuk dua qe te qash me te lutem,mos ma beje me te veshtire….
  Jooooooooo zemer jo tha,po me vjen mire nenes tende qe je bere kaq e bukur dhe qe ke hedhur kete arom te mire tha…..
  Qesha ……dhe ika i thash mamit….
  Ikja dhe ndjeja ate arome qe me kishte mbuluar te teren….ashtu e qeshur zbres..neper shkall
  Njerez qe me shihnin……dhe une qe vrapoja e qeshur drejt makines sime……qe po me priste me dashuri per ta cmendur…hahahaha
  Ecja e qeshur dhe me shpejtesin sic di vetem une…….jam e cmendur mendoja….
  Dhe ndihesha kaq mire……..sa nuk di sa pse…….
  Nje muzik e cmendur…..nje levizje cmendur……dhe vllai im qe me ndiqte pas,sikur policia e shtetit…….
  Mu afrua dhe bertiste…uleeee moj shpejtesine………
  A jete o jete………
  Bota ishte e imja…….dhe e imja do jete……….
  Nuk me intereson nese beja kaos ne qytet………hahahahahahhahahahah

 2. #2
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  qeshu rini qeshu bota eshte e jotja ......hahahaaaa ,,,, bukur....

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Faleminderit!

  Do qesh sa ti luaj fene i themi ne ketej nga Vlora,

  Faleminderit Landi.....

 4. #4
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  do na japesh ndonje cope bote ...haaaaa ..po qe se te tepron.....

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Hahahahahahah per te dhuruar lumturi dhe buzeqeshje tek te tjeret nuk e kursejme ti japim pak,nuk na kushton gje!

  perkundrazi e karakterizojme lumturine tone dhe tek te tjeret,dhe kjo eshte ndjesia me e bukur,qe te gjithe te rrethohemi nga dashuria per jeten!

  (hahahahahahaha landi,i shmang kerkesat e drejte per drejta une),i kthej sic dua vete! aty ku me interesojne,hahahahahahahaha

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hahahaaaa rendesi ka qe nuk e prish zemren .......

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahaha jo asnjehere!

  kam zemer te madhe,te pakten me ata qe biseda eshte absolutisht e kendeshme!

 8. #8
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  eeeeee ne nje zemer te madhe ka vend per shume bote.......uroj te kesh sa me shume reale brenda saj hahahaaaa

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahaha pa dyshim qe je njecik si je ti ,hahahahahaha,shaka (mashkull hesapi)

  gjithsesi te falenderoj per urimin,

 10. #10
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hahahaaa une jam...?? nje bote reale e kooperuar.....

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahahaha pa dyshim!

  qe kerkon shume nga jeta ti,kjo bota jote kerkon nje bote tjeter per te krijuar super boten,

  mos shkon pak si shumeeeeee eeee?,hahahahhahahahahahaaha

 12. #12
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  shkon pak shkon hahahaaaa.....nuk e di po ne rrugen time se di pse, me ndjekin botet nga pas.....hahahahaaaaaa thua se rrotullohen rreth meje......

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahahah jo mo jo,hahahahahahahahha

  pa ktheje njehere koken,jane ato qe te ndjekin pas,apo je ti qe nuk e shmang dot,dhe e terheq nga vetja,perdor c'do strategji,vetem ta kesh pas vetes ate bote qe te mungonte!

  eeeeeeee pa me thuaj?,hahahhahhahahahahha

 14. #14
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  e ktheva ...spashe gje ,vetem ca roje qe me duken si shtellunga bari te grumbulluara nga era...hahahahahahahahaaaaa
  une them te rrotullohen derisa sme kane perpire brenda tyre,pastaj do rrotullohem une rreth tyre hahahahaaaa

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahahahahhahahaha sa kam qeshur,

  e pa evitueshme mendoj,ti edhe mund te rretullohesh ti shamgesh perpirjes,
  por do kthehesh prap,se aty e ke koken e di une,hahahahahahahah,dashur pa dashur vjen tek fjalia e fundit e jotja,pastaj do rrotullohem une rreth tyre hahahahaaaa

  keshtu kjo puna e boteve,

  leri me mire sic jane,ashtu ne planetin e tyre te pa dukeshem!, se po u duken,te perpijne,mos i ngacmo,hahahahahahahah

 16. #16
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  hahahahaaaa mire nuk i ngacmoj me ,se jane goca (botet) te mira kur e mendon.....hahahahahaaha

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  hahahahahahahahahahahah sa kam qeshur,

  tenxherja do kapakun te pershtatet,i thone nje fjale,hahahahahhahahaha

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Hahaha shum e bukur me behet qefi qe e paske stakuar zero sot, duhet stakur ndonjehere truri zero per te qene i lumtur, une e bej shpesh

 19. #19
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Hahaha shum e bukur me behet qefi qe e paske stakuar zero sot, duhet stakur ndonjehere truri zero per te qene i lumtur, une e bej shpesh
  Faleminderit Olsi,keshtu do ta stakoj trurin,nga sot dhe ne vazhdim, dhe nuk do kete asgje te me ndali,asgje!

 20. #20
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Ashtu qoft, me behet qefi, por stakoje per mire ama se mo na bene ndonje te pabere hhahhahahahahaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si do te ish bota sikur...
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 24-07-2013, 10:13 PM
 2. A eshte bota materiale apo ideore?
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-02-2011, 05:27 PM
 3. VIP: Nga Vendi dhe Bota
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 09:35 AM
 4. Bota e kafsheve
  Nga Nerti nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-07-2008, 03:14 AM
 5. [Foto] Kot s'thonė qė bota ėshtė e rrembullaket :P
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-06-2007, 08:46 PM