Koleksione per femra


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 173
 1. #1

 2. #2

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  dhe mua shummmm un ua bej te tjereve se vetes nuk ja bej dot

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Pse je parukiere apo thjesht e ke pasion?

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  joooo hahaha e kam pasion me pelqen shume te rregulloj floket motres ja rregulloj gjithmon dhe kushurirave

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  aaaaaaaaaa po gje e mire eshte dhe kjo,dhe mua me jepet shume,por sic e the dhe ti,tek te tjeret e shkrij talentin se tek vetja,me pelqen thjeshtesia!

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  me too

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Keshtu i mbaj une zakonisht floket se i kam dhe shume te gjata,dhe zakonisht leshuar! keto 2 stile, thjesht!

  imagesCA60HVNP.jpg

  imagesCA6DD60M.jpg

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  awwwww sa bukuuuur
  un i kam floket mesatarisht te gjate dhe te drejt

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Jo une i kam shume te gjate me onde ose kacurrela se di ashtu te ngaterruara,hahahahahah

  madje mami me thot sikur ju hedh pleh me thot mua,se me rriten shpejt,

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ahhhhhhhhh sa miiiiiiiir me pelqejn floket ashtu mua nuk me rriten kollaj biles floku im ka natyren e till qe digjet vet ska nevoj tja djegi masha apo piastra apo tharsja -.-

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  booooooo!

  une ne fakt perdor si maske vajin e ullirit me te verdhen e vezes,

  njehere ne jave,e mbaje rreth 3 ore dhe e kam flokun,qe sy mos marte ishalla,shuume mire,

  kam shume vite qe e beje kete maske,dhe ja vlen provoje dhe ti,

  qe ne javet e para do ta shohesh ndryshimin te siguroj!

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ok do ta provoj me thuaj ku e aplikon se un kam perdorur vajin e ullirit te majat jo ne rrenje
  me tregon pak me hollesi te lutem

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Po varet nga gjatesia e flokut
  per floke mesatar 3-4 luge vaj ulliri dhe nje te verdhe veze....
  jo vetem tek majat per ne te gjithe flokun,deri sa te laget komplet,mbaje per 3 ore,po e mbajte me shume me mire do jete!
  kjo maske behet njehere ne jave!
  dhe eshte maska nr 1 per mua,kam qe ne gjimnaz qe e perdor dhe floket i kam mrekulli,
  provoje se nuk te kushton asgje Ulkina!

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ok shume falemnderit per receten Erinda

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Te lutem!

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Po varet nga gjatesia e flokut
  per floke mesatar 3-4 luge vaj ulliri dhe nje te verdhe veze....
  jo vetem tek majat per ne te gjithe flokun,deri sa te laget komplet,mbaje per 3 ore,po e mbajte me shume me mire do jete!
  kjo maske behet njehere ne jave!
  dhe eshte maska nr 1 per mua,kam qe ne gjimnaz qe e perdor dhe floket i kam mrekulli,
  provoje se nuk te kushton asgje Ulkina!
  Por per meshkuj ben kjo receta?

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  cdo gje per femra duket bukur, edhe nga ajo me e thjeshta del prap e bukur

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  mund te postoni dicka erinaa .. .erinda apo labja

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Canta per femra !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 01-12-2013, 10:34 PM
 2. Moda per femra
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 09-06-2013, 12:20 AM
 3. Femra gjigande!!!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 05:57 PM
 4. HTC – tablet pėr femra
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:18 AM
 5. Femra e neandertalit
  Nga ReniX nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-09-2008, 08:11 AM