Receta Gatimi

Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Smile Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)


  Rihanna ėshtė shfaqur edhe njėherė tejet joshėse, pasi ka pozuar pėr njė reklamė tė gjigantit italian tė modės, Armani, duke na treguar edhe njėherė se ajo ėshtė ėndėrr e shumė meshkujve tė cilėt pėlqejnė femrat nė jeans.

  Reklama e shfaq Rihannėn duke u zgjuar nga shtrati nė tė brendshme dhe duke u bėrė gati shpejt pėr tė shkuar e pėr tė zėnė aeroplanin e radhės. Nuk ėshtė kjo hera e parė qė Rihanna ka pozuar pėr Armanin, pasi kėtė e ka bėrė edhe nė vitin 2011.


 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Sa e mire qe eshte dreqi!

  ngyren e lekures ja kam fiksim fareeeeeeeeeeee!

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Nuk pu me duken seksi fare keto fotot

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Nuk pu me duken seksi fare keto fotot
  vertete thua!! sa keq me vjen per ty

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Nuk pu me duken seksi fare keto fotot
  Ore po ndonjehere ja kput kot fare tiiiiiiiiiiiiii ajo eshte si yll ti thuaa?...

 6. #6
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ajo eshte yll, po jo te keto fotot, me seksi duket ajo foto kallbojsi qe ke vene ti aty se ato hahahhahaaahhaha

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Normale qe fotoja ime eshte me e bukur

  hahahahahahhahahaha dhe mos ma shaj foton se eshte si yll eshte

  po shih ate tenden me ato dy gishtat demokratik!...........

  pastaj pse krahasot fotoja ime me rihanen?............jooooooooooooooooo

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ke ofendon ti, kujt i thua demokrat mua, pse e ke bere qe te dukesh offline, ktheje qe te duket online, se keshtu sic e ke ngaterrohesh nuk e kupton kur je ne linje

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  kuu po thexy riana

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Nuk pu me duken seksi fare keto fotot
  o olsi, per ashtu do ishin +18 keto fotot

  e fort o' kjo Rihanna, po ma prish qe nuk eshte n`tokė t`bukes :S

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ke ofendon ti, kujt i thua demokrat mua, pse e ke bere qe te dukesh offline, ktheje qe te duket online, se keshtu sic e ke ngaterrohesh nuk e kupton kur je ne linje
  Po pse duhet te me shohesh online

  une online jam gjithmone ketu me ke mua,demokrati me dy gishta,hahahahahahahhaha,

  dal e pa dukshme mos te me bezdisi njeri se jam lule mos me prek hahahahahahaha

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Po pse duhet te me shohesh online

  une online jam gjithmone ketu me ke mua,demokrati me dy gishta,hahahahahahahhaha,

  dal e pa dukshme mos te me bezdisi njeri se jam lule mos me prek hahahahahahaha
  Por kur te kthej pergjigje dua ta shohe je online apo jo, nqs nuk je me mir se kthej

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  ouuuuuuuuuuuu po do dal me vone dhe nese nuk i lexoj tani,do ta gjej kohen ti lexoj keshtu qe.........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto ne plazh: Megan Fox dhe tatuazhi seksi
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-06-2010, 04:34 PM
 2. Foto te ndryshme nga Rihanna
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 03:52 PM
 3. Foto te Rihanna ne plazh
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 19-07-2009, 01:37 PM
 4. [Foto] Tepėr seksi...
  Nga Lirenti nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-07-2008, 05:26 PM