Receta Gatimi

FALAS key per produktet e NORTON


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 119
 1. #21
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  flm e dua dhe une

 2. #22
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga enibjondja Lexo postimin
  flm e dua dhe une
  cfare ke installuar?

  norton internet security
  norton antivirus

 3. #23
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  *UPDATED* 23/05/2012

  Kodi:
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/US/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-EN.exe
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/US/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-EN.exe
  
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/US/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-EN.exe
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/US/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-EN.exe
  
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/US/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-EN.exe
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/US/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-EN.exe

 4. #24
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  un kam edhe 123 dite

 5. #25
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  o plako na nis dhe 1 serial tjeter NIS nese jane akoma

 6. #26
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  o plako na nis dhe 1 serial tjeter NIS nese jane akoma
  gati (eshte dhe i fresket ;p)

 7. #27
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Faleminderit update 165 dite, nuk na tregova ca perdor ndonje software norton key generator?

 8. #28
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Faleminderit update 165 dite, nuk na tregova ca perdor ndonje software norton key generator?
  po te kerkoshe ne youtube do gjesh plot menyra
  thjesht 1 vm/pc & crack
  e ben crackun ne vm/pc & key e perdore ne pc tende reale ose ku te duash

 9. #29
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  nese se ke bezdi a mundesh me postu nje video?

 10. #30
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  nese se ke bezdi a mundesh me postu nje video?

  http://bit.ly/JTPswv

 11. #31
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ma dergo edhe mua se akoma nuk e di kete menyre.Faleminderit.

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Thumbs up

  Ketu i keni lidhjet per shkarkimin e te gjitha produkteve te Symantec! Jane zyrtare dhe te azhornuara me 25/05/2012 - Version 19.7.1.5

  Kodi:
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/AR/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-AR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/AR/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-AR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/BR/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-BR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/BR/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-BR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/CZ/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-CZ.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/CZ/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-CZ.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/DK/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-DK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/DK/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-DK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/ES/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-ES.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/ES/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-ES.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/FR/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-FR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/FR/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-FR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/GE/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-GE.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/GE/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-GE.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/GK/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-GK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/GK/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-GK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/HU/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-HU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/HU/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-HU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/IT/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-IT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/IT/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-IT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/JP/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-JP.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/JP/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-JP.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/NL/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-NL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/NL/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-NL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/NO/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-NO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/NO/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-NO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/PL/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-PL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/PL/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-PL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/PT/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-PT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/PT/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-PT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/RO/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-RO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/RO/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-RO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/RU/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-RU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/RU/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-RU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/SL/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-SL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/SL/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-SL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/TK/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-TK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/TK/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-TK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/US/6.2.1/N360-ESD-19-7-1-5-EN.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/N360/US/6.2.1/N360-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-EN.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/AR/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-AR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/AR/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-AR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/AR/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-AR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/AR/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-AR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/BR/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-BR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/BR/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-BR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/BR/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-BR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/BR/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-BR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/CZ/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-CZ.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/CZ/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-CZ.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/CZ/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-CZ.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/CZ/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-CZ.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/DK/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-DK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/DK/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-DK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/DK/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-DK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/DK/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-DK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/ES/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-ES.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/ES/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-ES.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/ES/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-ES.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/ES/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-ES.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/FR/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-FR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/FR/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-FR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/FR/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-FR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/FR/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-FR.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/GE/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-GE.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/GE/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-GE.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/GE/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-GE.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/GE/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-GE.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/GK/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-GK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/GK/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-GK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/GK/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-GK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/GK/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-GK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/HU/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-HU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/HU/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-HU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/HU/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-HU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/HU/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-HU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/IT/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-IT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/IT/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-IT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/IT/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-IT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/IT/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-IT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/JP/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-JP.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/JP/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-JP.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/JP/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-JP.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/JP/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-JP.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/NL/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-NL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/NL/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-NL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/NL/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-NL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/NL/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-NL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/NO/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-NO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/NO/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-NO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/NO/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-NO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/NO/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-NO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/PL/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-PL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/PL/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-PL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/PL/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-PL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/PL/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-PL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/PT/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-PT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/PT/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-PT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/PT/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-PT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/PT/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-PT.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/RO/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-RO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/RO/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-RO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/RO/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-RO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/RO/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-RO.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/RU/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-RU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/RU/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-RU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/RU/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-RU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/RU/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-RU.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/SL/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-SL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/SL/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-SL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/SL/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-SL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/SL/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-SL.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/TK/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-TK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/TK/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-TK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/TK/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-TK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/TK/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-TK.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/US/19.7.1/NAV-ESD-19-7-1-5-EN.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/US/19.7.1/NAV-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-EN.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/US/19.7.1/NIS-ESD-19-7-1-5-EN.exe 
  http://buy-download.norton.com/downloads/2012/NISNAV/US/19.7.1/NIS-UPGRADE-ESD-NoDefs-19-7-1-5-EN.exe

 13. #33
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Faleminderit Ice

 14. #34
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Ma dergo edhe mua se akoma nuk e di kete menyre.Faleminderit.
  Se kuptoj perse TraHaNa,nuk e thote shkurt,qe nuk ta tregoj,e kam sekret,ska asgje te keqe ketu

 15. #35
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Edhe ne shqiptaret nuk kenaqemi me aq sa na ofron tjetri por duam te dime dhe menyren se si e ben kete gje


 16. #36
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Arjol@ Eshte normale eshte dicka,qe ai e ka arritur me pune,dhe nuk ka perse ta tregoj aq kollaj ,plus pastaj me pak pune dhe kerkim arrihet cdo gje,.

 17. #37
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  harrova ta cek, qe tek lidhjet me lart produktet e Symantec jane ne te gjitha gjuhet! Duhet te zgjedhni gjuhen qe doni te shkarkoni, dhe jo te kapni vetem 1 link...

  Respekt! (:

 18. #38
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Eshte normale eshte dicka,qe ai e ka arritur me pune,dhe nuk ka perse ta tregoj aq kollaj ,plus pastaj me pak pune dhe kerkim arrihet cdo gje,.
  +1 Klinton

 19. #39
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Se kuptoj perse TraHaNa,nuk e thote shkurt,qe nuk ta tregoj,e kam sekret,ska asgje te keqe ketu
  ???
  jemi keqkuptuar

  ska per sekret ose dicka tjeter
  menyrat qarkullojne ne internet mbi 3-4 vjet
  menyrat jane postuar me lart , shiko videot.
  eshte e njejta menyre me crack BOX!
  cfare te them me shume .

 20. #40
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  ???
  jemi keqkuptuar

  ska per sekret ose dicka tjeter
  menyrat qarkullojne ne internet mbi 3-4 vjet
  menyrat jane postuar me lart , shiko videot.
  eshte e njejta menyre me crack BOX!
  cfare te them me shume .
  Me ke keqkuptuar,e kisha me tjeter kuptim,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dy seriale per Norton 360 dhe Norton Internet Security 2012
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 12:24 AM
 2. Kerkoj OEM norton antivirus/norton internet security
  Nga TraHaNa nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 05:15 PM
 3. Panasonic sjellė produktet 3D edhe nė Shqipėri
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-11-2010, 10:14 AM
 4. Norton Internet Security 2011 Falas per 90 ditė
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 04:15 PM
 5. Pesė produktet ushqimore qė ulin kolesterolin
  Nga ardona nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-07-2010, 01:13 AM