Receta Gatimi

FALAS key per produktet e NORTON


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 119
 1. #61
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  NORTON: eshte shum i rende per komjutrat , ose me sakt i ngarkon shum, , dhe krijon veshtiri gjat fuksionit, me i miri mendoje se eshte AVIRA premium,

 2. #62
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Symantec e ka rritur shume perfomancen.

  Tani po shikoj Taks Manger, dhe Norton po konsumon vetem 4.900 KB Memorie.... eshte fare pak!

 3. #63
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anonymus Lexo postimin
  NORTON: eshte shum i rende per komjutrat , ose me sakt i ngarkon shum, , dhe krijon veshtiri gjat fuksionit, me i miri mendoje se eshte AVIRA premium,

  me dukt se eshte e kunderta

 4. #64
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  trahana a e ke iden ,
  falas key produkt Avira Free Antivirus ,
  ne raste se ke mundesi do me ndimoje shume .

 5. #65
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  A ka mundesi nje key per NIS ....

 6. #66
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Edhe mua me nevojitesh nje NIS!

  Flm

 7. #67
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  am back, rise & shine ;p

  hapni gojen & thoni se cfare doni dhe sa doni ?


 8. #68
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  TraHaNa.... nje key per nis .....

 9. #69
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  me shendet 3r1k0  po kete Symantec Endpoint Protection e ka perdorur ndonjeri ????

 10. #70
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  nje serial per NIS nese eshte e mundur

  flm

 11. #71
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  @Arjol ne pm

 12. #72
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Antivirus malwaer shum i mire dhe me efekt 100 perqin

 13. #73
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Nje key serial per NIS ju lutem!

 14. #74
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  gati ne pm


  qe tia japesh dhe shoqes

 15. #75
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Si gjithmone i disponushem, faleminderit shume

 16. #76
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Norton deklaroj se sdo bej me update produktet:
  Norton Antivirus
  Norton Internet Security
  Norton 360

  keto produktet do zevendesohen nga :
  Norton Security
  Norton Security with Backup

  http://community.norton.com/t5/Produ...d/ba-p/1168925

 17. #77
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  Norton deklaroj se sdo bej me update produktet:
  Norton Antivirus
  Norton Internet Security
  Norton 360

  keto produktet do zevendesohen nga :
  Norton Security
  Norton Security with Backup

  http://community.norton.com/t5/Produ...d/ba-p/1168925
  mfal per injorancen, por se kuptova mire ket un!? Si i behet tani qe un kam blere 1 licens per NIS for Mac?

 18. #78
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  ska problem fare
  do vazhdojne licensat deri sa te skadojne
  pastaj do mundesohet vetem blerja e 2 produkteve te reja  How does it affect the existing customers?

  As an existing Norton customer you do not need to worry. Your product will continue to deliver protection through the end of the subscription term. You will continue to receive protection updates (such as LiveUpdate virus definitions) and you will be able to continue to renew your product for the foreseeable future.

  Support will continue to be available for all customers with active subscriptions to Norton products as described in the Norton Support Policy.

 19. #79
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  at'her qenka mire Faleminderit per spjegimin Trahana!

 20. #80
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ah, ē'ja tha mendja Symantec me be ndryshime tani! Me duket se do kushtoj me shume paketa Norton Security!

  Trahana, ke ndonje Product key per NIS 2014? edhe demo 90 ditor me ben pune...

  Flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dy seriale per Norton 360 dhe Norton Internet Security 2012
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 12:24 AM
 2. Kerkoj OEM norton antivirus/norton internet security
  Nga TraHaNa nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 05:15 PM
 3. Panasonic sjellė produktet 3D edhe nė Shqipėri
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-11-2010, 10:14 AM
 4. Norton Internet Security 2011 Falas per 90 ditė
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-10-2010, 04:15 PM
 5. Pesė produktet ushqimore qė ulin kolesterolin
  Nga ardona nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-07-2010, 01:13 AM