Parfumet, dhuratė pėr ditė tė shėnuara


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Parfumet, dhuratė pėr ditė tė shėnuara

  Receta Gatimi


  Ndodhin ngjarje tė ndryshme nė jetėn e gruas, njėra ndėr to ėshtė edhe 8 Marsi, Dita Ndėrkombėtare, me ē'rast meshkujt, djemtė, vajzat dėshirojnė qė nė shenjė nderimi, t'u dhurojnė diēka tė afėrmeve tė tyre.

  Ja njė ndihmesė e vogėl: par¬fumet, pa dyshim janė ndėr dhuratat mė tė kėnd¬shme, veēse duhet ditur pėr t'i zgjedhur.

  Escada Rockin’Rio mban emrin e metropolit tė karnavaleve. Ka aromė argėtimi tė zambos seksuale. Ėshtė parfum ngashėnjyes, ekzotik dhe femėror – shkėlqen me vitalitet e lumturi.

  Ėshtė paraqitur nevoja pėr aromė tė re, e cila manifeston femėrsi – ka thėnė Valentino. Dhe, u bė – Valentino V, aromė me tė cilėn femra pėrjetohet si hyjneshė joshėse bashkėshortore.

  Guccy Envy zbulon fytyrėn e gruas, njėherėsh ėshtė i butė dhe seksual, tėrheqės, i hareshėm dhe joshės.

  Lacoste Touch of Pink shpreh freski, zemėrsi, argėtim. Thjesht, spėrkat nga elani magjeps, nga kthjelltėsia dhe energjia pozitive.

  Burimi:

  Telegrafi

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Escada Rockin’Rio mban emrin e metropolit tė karnavaleve. Ka aromė argėtimi tė zambos seksuale. Ėshtė parfum ngashėnjyes, ekzotik dhe femėror – shkėlqen me vitalitet e lumturi.


  parfumi immmmmmmmmmmmmmmm like it

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Parfumet me te mire ne bote per femrat
  Nga erinda nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-10-2012, 10:12 AM
 2. Dhurate per Ditelindje!...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 09:33 AM
 3. ''Njė dhuratė pėr ditėlindjen''
  Nga MAJDI nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-12-2009, 09:18 AM
 4. Nje Dhurate per Laken
  Nga Lirenti nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-09-2007, 02:33 PM