Canta per femra !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 35 prej 35
 1. #21
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  e ke ndonje qat prej ketyre ne foto

 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  disa canta verore

  i dua te gjitha ketu tani per ver.

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20 4. #24
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Nuk dija ke te vecoja...jane super te gjitha....

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20


 6. #26
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shume te bukura te gjitha...sidomos kjo e fundit!!!....

 7. #27
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mu nuk me duken edhe aqe keto dy postimet e fundit

 8. #28
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  pse moj rrushe jane ne mode...cantat si portofol...te vogla...jane shume klasike dhe elegante

 9. #29
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  pse moj rrushe jane ne mode...cantat si portofol...te vogla...jane shume klasike dhe elegante
  ato te fundit se di nuk me duken edhe aq.... me shum preferoj te mdhaja se kur du me vjedhe e kam me let moj rrushe

 10. #30
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ato te fundit se di nuk me duken edhe aq.... me shum preferoj te mdhaja se kur du me vjedhe e kam me let moj rrushe
  ...hahahahha pse kush i ka lene paret sheshit ti vjedhesh ti moj moter hahahahha...i kane fut ne kasafort njerzit se ka ardhe kohe e keqe hahahahaha...mos ke ndermend me fut dicka tjeter moj...parfum psh...ose ndonje pal corape si ato te nora istrefit hahahahahhahaha la nam prz

 11. #31
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...hahahahha pse kush i ka lene paret sheshit ti vjedhesh ti moj moter hahahahha...i kane fut ne kasafort njerzit se ka ardhe kohe e keqe hahahahaha...mos ke ndermend me fut dicka tjeter moj...parfum psh...ose ndonje pal corape si ato te nora istrefit hahahahahhahaha la nam prz
  hahhahhhha po bash per ni pal qorap si te nores kam mbet keq se tani dimer me duhen te me ngrohin mua me doemos hahahahhaa.

 12. #32
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahhahhhha po bash per ni pal qorap si te nores kam mbet keq se tani dimer me duhen te me ngrohin mua me doemos hahahahhaa.
  ...ato te mbajn val ne fakt...te ngrohin shume hahahhahahahha

 13. #33
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...ato te mbajn val ne fakt...te ngrohin shume hahahhahahahha
  PO PRA Ke inat ti se nuk i ke ni pal tilla po

 14. #34
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahhahaha kam moj moter kam...se une sa kemba e nores jam e gjithe e nuk me bejne corapet e saj...hahahahaha me vijne deri tek gurmazi hahahahha

 15. #35
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahhahaha kam moj moter kam...se une sa kemba e nores jam e gjithe e nuk me bejne corapet e saj...hahahahaha me vijne deri tek gurmazi hahahahha
  e pra un meqe nuk kam du ni pal tilla me patjeter hahahhaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Koleksione per femra
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 172
  Postimi i Fundit: 29-11-2013, 10:40 PM
 2. Unaza per femra !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 06-08-2013, 07:23 PM
 3. Ēanta tė bukura dhe praktike
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 03:57 AM
 4. Ja canta mė e shtrenjtė
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:08 PM
 5. HTC – tablet pėr femra
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:18 AM