Pyetje per Adminat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Wink Pyetje per Adminat

  Receta Gatimi

  megjithese ka kohe ,me beri pershtypje sot ,pa inate ,por nuk edi se si mu duk ,te vlerat e antareve psh , renix . antare i nderuar . erinda ,antare i nderuar . pse nuk shkruani qe ne te kuptojme ,antare apo antarja

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Cila ishte pyetja apo kerkesa?

  Nese behet fjale per tekstin poshte emrit, ai ndryshon sipas numrit te postimeve, ose mund te shkruani nje te preferuarin tuaj tek opsionet e panelit te anetarit.

  Nese behet fjale per imazhin, "Anetar i Nderuar", eshte nje grade qe e marrin anetaret me aktiv ne tema dhe vjetersi ne forum!

  Nese mendoni se dikush meriton keto grada, mjafton ta propozoni!

  Gjithe te mirat!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ishte pak a shume nji pyetje referenc jo per ofendim .ishte thejshte per ndarje seksuale gje te dhe ti apo ju nuk e dini .

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  shtoji ketij forumi edhe politiken, se ndoshta i shohen me shume temat

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  ēfare eshte kjo ndarje seksuale Ali ?

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ndarje seksuale pra Reno ,se Gjinia nuk percakton Seksin

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  ehe jemi ne rregull gjinia ne te shkruar percakton pak a shume ene seksin m apo f ,anetar (i) apo anetare

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Ndarje seksuale pra Reno ,se Gjinia nuk percakton Seksin
  e verte8 gjinia nuk e percakton seksin , te paktem ketu ne forum .

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Un ujė kam pire tere diten, por spo kuptoj gje! Jap doreheqjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. pyetje
  Nga irush nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 04:47 PM
 2. Lexoni te gjithe pa perjashtim! Duhet lexuar & [ Verejtje per Adminat ]
  Nga albanianboy nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 01:33 PM
 3. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 12:26 PM
 4. Pyetje per MSN
  Nga Loni10 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 05:54 PM
 5. pyetje
  Nga atit nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-06-2007, 07:28 PM