Balsami i ri per buzet me shije te Birres..!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Balsami i ri per buzet me shije te Birres..!

  Receta Gatimi

  Hulumtuesit pohojnė se birra, pavarėsisht njė sasie tė caktuar tė alkoolit qė pėrmban, mund tė ndikojnė nė pamjen e meshkujve dhe femrave. Kėshtu, balsami i ri pėr buzė, pėrmban ekstrakt tė birrės.
  Kompania kaliforniane “Sierra Nevada Brewing Co” nė produktin e saj tė fundit, ka shtuar ekstraktin e birrės.

  Hulumtuesit thonė se ndoshta balsami me birrė ndoshta nuk do t’ju pėlqejė, porse ėshtė shumė i dobishėm dhe shėrues, sepse rigjeneron lėkurėn e buzėve dhe ėshtė hidratues.

  Ky balsam i pazakontė do tė dalė nė shitje kėtė pranverė, nuk lė njolla, ėshtė i pangjyrė dhe mbi tė mund tė aplikoni buzėkuqin e dėshiruar.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  sma mban te provoj kto lloj eksperimentesh...qe nuk dihet kush i ben !!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mua nuk me intereson kjo

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pse ste intereson ore....ne dimer nuk i lyen me ndonje gje per zbutje ? ( pa shkelqim ) 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse ste intereson ore....ne dimer nuk i lyen me ndonje gje per zbutje ? ( pa shkelqim )


  Jo i lyej me te kuq

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  jam e bindur qe te shkon shum ;pp

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jam e bindur qe te shkon shum ;pp
  Pikerisht ashtu eshte

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Sa me pelqen kjo shija e birres mua

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Sa me pelqen kjo shija e birres mua
  Eshte per femra derman........nejse rekomandoja te dashures,hahahhahhahah

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Eshte per femra derman........nejse rekomandoja te dashures,hahahhahhahah
  Jo per vete moj derman, por per tek te tjerat e kisha fjalen

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  po dhe une prandaj ta sygjerova blija te dashures per festen e 1 qershorit,hahahahahhahahahha

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  po dhe une prandaj ta sygjerova blija te dashures per festen e 1 qershorit,hahahahahhahahahha
  Me duket se e festoke kete festen e 1 qeshorit ti, me ato syzr qe ke normale

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Me duket se e festoke kete festen e 1 qeshorit ti, me ato syzr qe ke normale
  po si jo,une e kam thene qe jam e vogel,dhe eshte nje nder festat qe me pelqen me shume,


  o zot lumadhi ky pa....................sa keq me vjen............haaahhahahahhahah

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shije laberie
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 08:49 PM
 2. Hapesi i kanaceve te birres me dhembe
  Nga tony65 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-11-2010, 06:03 PM
 3. KIA Optima pėr shije tė amerikanėve dhe evropianėve
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-04-2010, 01:10 PM
 4. Rekordi i Birres
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 05:32 AM
 5. Amsterdami lejon ‘motoēikletat e birrės’
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-08-2009, 05:21 PM