Neser do qesh une me ty!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Neser do qesh une me ty!

  Receta Gatimi

  Une nuk di te flas shume,por zoti flet per mua,
  nuk di se si jam,se cfare dua por di vetem qe dhe ti do te vuash sikur une,
  sot qesh ti neser une,
  te doja kaq shume,dhe me te njejten forc te urrej.........
  nga sot nuk do te degjosh me per mua,sepse ky eshte dedikimi im i fundit per ty,
  sot qesh ti e neser do te qesh une zemer!.......................do te qesh une.............


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ...Po tybe! Ti po qesh! (:

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Nese mendon se dikush po merr hak,ose po qesh...e ke gabim,sepse ka njerez te mire ne kete bote qe nuk qeshin me te tjere....por i kuptojne jo 100%...por 100000%....

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Nese mendon se dikush po merr hak,ose po qesh...e ke gabim,sepse ka njerez te mire ne kete bote qe nuk qeshin me te tjere....por i kuptojne jo 100%...por 100000%....
  Po po... "Po na kuptojne" ne fakt...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-08-2012, 08:05 PM
 2. Video nga e Kaluara - Telefoni iTunes dhe Steve Ballmer qesh me iPhone
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2012, 01:54 PM
 3. Neser Shen Valentini!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 12:09 PM
 4. Bjondja kėrkon burrė, Polici qė qesh, Plaku dhe vajza ..
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 10-01-2010, 12:14 PM
 5. Neser matura shteterore ne kosove
  Nga eugjeni nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-06-2009, 07:20 PM