Nderkohe qe ti sheh ndeshjen...e dashura te tradheton.....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 60
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Wink Nderkohe qe ti sheh ndeshjen...e dashura te tradheton.....

  Receta Gatimi

  43 pėr qind e femrave mendojnė ta tradhtojnė partnerin gjatė ndeshjeve, nėse ai ėshtė njė tifoz i futbollit. Duket se tashmė femrat kanė kaluar nga ankesat e tipit “pse mė lė vetėm e shkon tė shohėsh ndeshjen me shokėt” te “hakmarrja” konkrete.

  Sipas sondazhit tė kryer nga Ashleymadison.com, njė faqe nė internet qė merret me tradhėtitė nė ēift, mė shumė se 2 gra nė 5 pėrfitojnė nga rasti pėr ta tradhtuar partnerin gjatė kohės qė ky I fundit ėshtė “zhytur” nė njė ndeshje futbolli.

  “Njė ndeshje fotbolli ėshtė rasti i artė i femrave, – thotė autori i sondazhit. – Nė kėto raste, burrat janė shumė tė pėrqendruar tek ndeshja dhe gratė nuk kanė nevojė tė shpikin justifikime pėr tė dalė nga shtėpia nė ēfarėdo ore”.

  Sipas sondazhit, 67 pėr qind e femrave qė nuk zgjedhin “arratisjen” kur partneri sheh ndeshjen kanė preferenca tė tjera si shoping (21%), njė kafe me shoqet (19 %) dhe njė film nė kinema (2%).

  Ndėrsa 15 % e femrave duket se janė edhe vetė tifoze. Ato nuk ndihen aspak tė lėna pasdore, por e kuptojnė zgjedhjen e partnerit dhe e mbėshtesin atė.

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ............ me aq ndeshje sa kam pa une i bie tja kisha kalu edhe drereve nga briret

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  ............ me aq ndeshje sa kam pa une i bie tja kisha kalu edhe drereve nga briret
  hahahahahahhahahaha keshtu eshte kur ju meshkujt i kushtoni rendesi futbollit me shume se sa femrave,

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk eshte e vertet kjo

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Nuk eshte e vertet kjo
  po pse e thua si me keq ardhje ti?......

  keshtu thone,keshtu qe kujdes,mos rrini tere diten e perendis duke pare ndeshjet!...............hahahahahahah

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  aaahuuuuuuu erinda

  gjithe meshkujt shikojne futboll
  ju na tradhetoni me shoqen i bie???
  apo me ndonje shoqe mashkull/ gay????


  po eshte te na tradhetoni me shoqe thojani partnerit se vetem per kete tradheti ska me te thane gje (my idea)
  se disa studime te tjera thone se mashkulli enderon te kete nje partnere open mind qe te therasi dhe shoqen e saj

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga UDEK Lexo postimin
  aaahuuuuuuu erinda

  gjithe meshkujt shikojne futboll
  ju na tradhetoni me shoqen i bie???
  apo me ndonje shoqe mashkull/ gay????


  po eshte te na tradhetoni me shoqe thojani partnerit se vetem per kete tradheti ska me te thane gje (my idea)
  se disa studime te tjera thone se mashkulli enderon te kete nje partnere open mind qe te therasi dhe shoqen e saj
  ti pa tjeter qe e kupton shqipen por bene si jasht tokesor.......
  je komplet out ti
  jo te gjithe meshkujt jane te apasionuar pas ndeshjeve,ajo pjese qe nuk e frekuenton ndeshjen merren me keto gjera....
  flen me te dashurat e sy lesheve,qe shohin sportin,

 8. #8
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ok erinda


 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga UDEK Lexo postimin
  ok erinda

  hahahahhahahhahahhahahha stop dhunes ndaj femrave,hahahahahahhaha

 10. #10
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  jo te gjithe meshkujt jane te apasionuar pas ndeshjeve
  Shume e sakte........ ajo pjese qe nuk ndjek futbollin nuk jane meshkuj

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  s`besoj qe eshte e ver8 kjo, se ashtu i bie mos te martohemi fare...

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  s`besoj qe eshte e ver8 kjo, se ashtu i bie mos te martohemi fare...
  pse e kishe ne plan ti??????

  te jesh i zoti ta mbash sa me afer njeriu e zemres nuk ka arsye te te tradhetoj,

  ti dhurosh dashuri nuk ka arsye pse ta beje

  por kur je gjithe kohen i dhene pas budallalliqeve dhe ajo pa dyshim do gjeje dike te plotesoj nevojat e saj njerezore.....

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  pse e kishe ne plan ti??????

  te jesh i zoti ta mbash sa me afer njeriu e zemres nuk ka arsye te te tradhetoj,

  ti dhurosh dashuri nuk ka arsye pse ta beje

  por kur je gjithe kohen i dhene pas budallalliqeve dhe ajo pa dyshim do gjeje dike te plotesoj nevojat e saj njerezore.....
  hahaha, po edhe ne e kemi ate lirine tone nga1her

  sikur je qe keni qejf te beni shopping, etj... edhe ne kemi qejfet tona...

  kuptohet qe kur nuk i rrin afer etj lidhja shkon duke u shkaterruar, por duke u bazuar tek tema sma merr mendja ket gje.

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahaha, po edhe ne e kemi ate lirine tone nga1her

  sikur je qe keni qejf te beni shopping, etj... edhe ne kemi qejfet tona...

  kuptohet qe kur nuk i rrin afer etj lidhja shkon duke u shkaterruar, por duke u bazuar tek tema sma merr mendja ket gje.
  pa dyshim qe meshkujt kane nevoj per hapsire........shume madje.....
  por jo te harrojne se per krah kane nje njeri qe kane lidhur jeten..........
  po cfare te te them,meshkujt si meshkujt......nuk ju mjafton koha asnjehere................gjithmone do enden rrugeve......ne kerkim te mendjes........hahahahahahhahah

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jo pfffffffffff e vogel
  por PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF e madhe
  kush e ka ate mendje per ta tradhetuar , e ben ne cdo moment te dites ( apo nates )
  kshu qe , jam e bindur se nuk esht e vertet

  ndeshja 45 min zgjat ( se di sakt kte )...po kur jan ne pun 8 or ? i bie te bejn namin kto ......

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ajo qe e ka ne gjak te tradheton kur sta pret mendja, edhe ne 3 te nates, por jam dakort edhe kur ka ndeshje eshte mundesia qe te tradhetoje, sepse meshkujt jane te fiksuar pas ndeshjeve, ata qe i ndjekin kuptohet, eshte nje mundesi e mire kjo per keto lloj femrash

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ajo qe e ka ne gjak te tradheton kur sta pret mendja, edhe ne 3 te nates, por jam dakort edhe kur ka ndeshje eshte mundesia qe te tradhetoje, sepse meshkujt jane te fiksuar pas ndeshjeve, ata qe i ndjekin kuptohet, eshte nje mundesi e mire kjo per keto lloj femrash
  po pra nuk presin te kete ndeshje qe te tradhetojne!

  keshtu jane bere gjerat mbrapsht...........

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jo pfffffffffff e vogel
  por PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF e madhe
  kush e ka ate mendje per ta tradhetuar , e ben ne cdo moment te dites ( apo nates )
  kshu qe , jam e bindur se nuk esht e vertet

  ndeshja 45 min zgjat ( se di sakt kte )...po kur jan ne pun 8 or ? i bie te bejn namin kto ......
  90 min zgjat ndeshja + 3 deri ne 5 minuta shtes, 95min komplet

 19. #19
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  jo pfffffffffff e vogel
  por PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF e madhe
  kush e ka ate mendje per ta tradhetuar , e ben ne cdo moment te dites ( apo nates )
  kshu qe , jam e bindur se nuk esht e vertet

  ndeshja 45 min zgjat ( se di sakt kte )...po kur jan ne pun 8 or ? i bie te bejn namin kto ......

  Skandal. kush ka thene kete se ndeshja zgjat 45 minuta ka len name.

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahhahahhaha sa kam qeshur me ket o zot,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare mendojne meshkujt nderkohe qe bejne seks?
  Nga erinda nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 02:19 PM
 2. 20 Shenja qe tregojne se ai/ajo ju tradheton....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 09:18 AM
 3. Sherr nė ndeshjen Flamurtari-Skėnderbeu
  Nga labja nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-05-2011, 10:43 AM
 4. Pse nje grua tradheton
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 06:51 PM
 5. Kombėtarja pa Lorik Canėn nė ndeshjen me Maltėn
  Nga Kliton nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-01-2009, 10:11 AM