Receta Gatimi

HOROSKOPI i Pranverės !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  HOROSKOPI i Pranverės !!

  Si do ta pėrballojė stinėn e pranverės shenja juaj zodiakale? Gjithēka pėr Horoskopin pranveror ...  DASHI

  Entuziastė dhe tė paduruar. Tė lindurit e kėsaj shenje tė njohur tė zjarrit, do t’i pėrshtaten shumė mirė kėsaj stine, e cila pėrkon edhe me lindjen e tyre. Ajo do tė jetė e mbushur pėr ta, me plot udhėtime ku do njohin njerėz tė rinj. Mė tė pėrshtatshmit pėr ta? Shigjetarėt.  DEMI

  Tė qetė pėr nga natyra, tė lindurit e kėsaj shenje duhet tė aplikojnė kėtė pranverė shėtitjet reflektuese, si edhe tė shijojnė dashurinė nėpėr parqe. U kėshillohen ndoshta edhe disa ekskursione nė fshat, apo dalje pėr njė darkė familjare, tė shoqėruar me ushqim tė mirė.  BINJAKĖT

  Kuriozė dhe imagjinativė, tė lindurit e kėsaj shenje janė gjithmonė nė nevojė pėr stimuj tė rinj. Edhe pse natyra duket se i shqetėson, duhet ta shijojnė sa mė shumė kėtė pranverė. Kėshilla kryesore: Tė marrin pjesė nė festivale apo aktivitete tė ndryshme letrare ose kulturore.  GAFORRJA

  Bashkė me shtėpinė dhe familjen, tė lindurit e kėsaj shenje do tė kenė prioritet tė tyre gjatė kėsaj pranvere, tė qenit nė njė humor tė mirė, si edhe tė marrin pjesė nė disa udhėtime me miqtė e tyre. Shpenzoni edhe disa orė nė vetmi, pėr t'u ēlodhur nė shtėpi, ndoshta edhe me tė afėrmit e partnerėt.  LUANI

  Nė pėrgjithėsi, tė ndarė midis konservatorizmit dhe tė qenit tė shoqėrueshėm, tė lindurit e kėsaj shenje do ta trajtojnė kėtė stine me shumė dashuri. Plot ide, entuziazėm dhe vitalitet, ata do tė jenė tė mbarsur edhe me shumė fat gjatė kėsaj pranvere.

  VIRGJĖRESHA

  Tė pėrpiktė, tė kujdesshėm dhe shpesh tė frikėsuar nga nxehtėsia, tė lindurit e kėsaj shenje duket se i tremben pranverės dhe i frikėsohen disi argėtimit dhe miqve. Ata preferojnė mė shumė shėtitjet nė pyje dhe natyrėn qė u relakson sistemin nervor. Kujdes, do tė keni shumė strese pune.  PESHORJA

  Shumė tė shoqėrueshėm dhe tė gjallė, tė lindurit e kėsaj shenje do ballafaqohen kėtė pranverė me optimizmin e zakonshėm qė i karakterizon si edhe me njė ndjenjė tė fortė estetike. Gjithēka e bukur ka pėr tė qenė pėr ta nė kėtė stinė....  AKREPI

  Ekstremistė, tė rezervuar dhe tė vetmuar, tė lindurit e kėsaj shenje do kryejnė biseda tė thella dhe tė pazakonshme. Ata do t’i shohin si diēka tė rrezikshme gjėrat e reja qė do t’u ndodhin kėtė pranverė. Por nuk duhet tė jenė tė tillė. Pasi gjėrat e reja, nė kėtė stinė, do t’u mbėrrijnė pėr mirė.  SHIGJETARI

  Shumė entuziastė dhe aventureskė, tė lindurit e kėsaj shenje e presin me gėzim ardhjen e pranverės. Megjithatė, duhet tė jeni tė kujdesshėm me lėndimet nė kokė dhe tru tė cilat mund t’u shkaktojnė probleme dhe madje aksidente. Ne po ju paralajmėrojmė... Kini shumė kujdes kėtė pranverė!
  BRICJAPI

  Tė paepur dhe pak tė dyshimtė, tė lindurit e kėsaj shenje i pėrkasin llojit tė njerėzve pėr tė cilėt thuhet "Detyra e para dhe pastaj kėnaqėsia". Nė tė vėrtetė, edhe kėtė pranverė, si nė ēdo pjesė tjetėr tė vitit, ata do mendojnė mė shumė qė tė mbajnė premtimet e tyre dhe angazhimet. Do ēlirohen njė herė nga puna dhe pastaj do t’i pėrkushtohen argėtimit.  UJORI

  Pėr pranverėn, tė lindurit e kėsaj shenje, do tė ndihen tė ēuditshėm. Kjo edhe nė lidhje me stimujt dhe interesat kulturore qė ata kanė. Ujori nuk do mund ta durojė kėtė pranverė monotoninė dhe do kėrkojė raporte tė reja afeksionale. Le t’i vazhdojė ato, se do tė jenė tė mbara.  PESHQIT

  Shumė tė ndjeshėm, sensualė dhe melankolikė, tė lindurit e kėsaj shenje, si gjatė gjithė vitit, edhe nė pranverė do tė jenė duke kėrkuar poezi dhe romancė nė ēdo vend. Qetėsi dhe natyrė magjike. Tė gjitha kanė pėr t’i gjetur ...

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  BINJAKĖT

  Kuriozė dhe imagjinativė, tė lindurit e kėsaj shenje janė gjithmonė nė nevojė pėr stimuj tė rinj. Edhe pse natyra duket se i shqetėson, duhet ta shijojnė sa mė shumė kėtė pranverė. Kėshilla kryesore: Tė marrin pjesė nė festivale apo aktivitete tė ndryshme letrare ose kulturore.
  ,
  Kot me duket, sme pelqen

 3. #3
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ēFare thote horoskopi per fundin e botes?

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  aha, ishalla po del ashtu...

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Po pra si gjithmone une,romantike e theksuar..............pffffffff pse nuk me ra te isha ndonje shenje tjeter mo aman...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  ,
  Kot me duket, sme pelqen
  as mua sme pelqeu kjo e binjakve , , , natyra , koha e pranveres asnjeher nuk me merzit , perkundrazi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Ditor
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 330
  Postimi i Fundit: 04-02-2014, 08:46 PM
 2. Horoskopi i dashurise !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 10:07 PM
 3. Horoskopi Humoristik !!
  Nga labja nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 07:42 PM
 4. Alergjitė e pranverės, ja si mund t’i parandalojmė
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-03-2012, 12:36 AM
 5. Make-Up i pranverės? Fytyra juaj si njė kopsht me lule !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2012, 05:11 PM