Kėpucė nga thundrat e kuajve !! (Foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Kėpucė nga thundrat e kuajve !! (Foto)

  Receta Gatimi

  Njė dizajnere gjermane ka krijuar njė linjė tė ēuditshme tė kėpucėve- nga pjesėt e kafshėve tė vdekura
  45-vjeēarja Iris Schieferstein ka kaluar muaj tė tėrė duke krijuar kėpucė me take nga thundra e kalit, ‘stileto’ me lėkurė gjarpri dhe sandale tė skalitura nga pellumbat.
  Kėpucėt e kėsaj dizajnereje kushtojnė nga 4.650 euro e mė shumė, ndėrsa ajo ka bėrė njė palė kėpucė edhe pėr Lady Gagan.

  Iris merr pjesė tė kafshėve tė vdekura nga njė mishtore e afėrt nė Berlin, pastaj kalon javė tė tėra duke larguar mishin dhe eshtrat nė mėnyrė qė tė mos e dėmtojė lėkurėn dhe pjesėt qė i nevojiten.

  “I dua kuajt dhe mė pėlqejnė kėpucėt, prandaj mendova se do tė ishte e pėrsosur. Kuajt kanė njė ece tė bukur dhe unė desha ta rikrijoj atė me kėpucėt e mia”, ka thėnė Schieferstein, duke pranuar se puna e saj ėshtė e pakėndshme deri nė momentin e finalizimit

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk po u duk`kan keq...

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Hahahhahahaa,, sa interesant,,

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  si kafsh

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po ka lezet !....kemi 10000 lloje kepucesh....
  jo si juve , qe keni 3 shekuj me te njejtin model
  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...00978968_n.jpg

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  4 shekuj thuaj hahaha lol

 7. #7
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Mos ti shikoj ndonje animalist se do filloj protesten

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me shpifen keto qizmet po keto qenkan per femren e kalit moj dreqe

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  te vecanta po aspak terheqese keto.........si kembe kali duken,sikurse jane!

 10. #10
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Po lope kur do behen!

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Po lope kur do behen!
  haha pse do i maresh ti

 12. #12
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  haha pse do i maresh ti
  Jo mos kishte ndonjera deshir!

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Po lope kur do behen!
  hahahahahahhahahhaha sa kam qeshur!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė milionė dollarė tė shpenzuar pėr kėpucė (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-07-2012, 10:43 PM
 2. Nike krijoi kėpucė tė arta
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-12-2011, 11:48 AM
 3. Take dhe kėpucė tė ulėta nga "Dior
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-04-2011, 11:52 PM
 4. Si te hapim nje shishe vere me kepuce?
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 23-07-2010, 09:22 AM
 5. Loje: Futjani me kepuce Bushit :)
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 06-08-2009, 11:42 PM