Rezultati i sondazhit: Pro apo kundėr abortit?

Votuesit
29. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Pro

  11 37.93%
 • Kundėr

  18 62.07%

Pro apo kundėr abortit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 33
 1. #1

  Pro apo kundėr abortit?

  Receta Gatimi

  Pro apo kundėr abortit?

  Nė parim jam kundėr abortit tė njė ēifti krrejt normal,kurse pro abortit jam vetėm nė rastet extreme dmth. kurrė vjen nga pėrdhunime tė ndryshme,dhe nga fatekėqsi tjera tė ndryshme.....ligjėrisht mendoj tė lejohet e drejta e prindėrit tė zgjedh a tė abortoj njė shtatzani tė padėshiruar...

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Zakonisht kunder!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  nuk ka gjera absolute, ne jete ka dhe rethana qe te bejne te veprosh dhe te reagosh jashte parimeve.

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  une jam PRO

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Une jam pro abortit!!

 6. #6

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Ne rastin qe lindja e femijes vjen ne kushte shume te veshtira per me teper per rritjen dhe e edukimin e duhur te tij .....mbase do ishte me mire aborti sesa shkaterrimi ose mundimi i kesaj krijese te mrekullueshme qe te dhuron Zoti...por ky vendim duhet marre me shume qetesi dhe perhere duke menduar nje zgjidhje qe nuk do te te udhezoje drejt abortit...Personalisht jam kunder abortit por....sic thate dhe ju me siper varet nga rrethanat.

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Une jam absolutisht kunder. Femija eshte dhurata me e bukur qe mund te ekzistoje, te pakten per mendimin tim.

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Une jam pro! Por vetem nese eshte ne hapat e para te formimit te embrionit! Nese embrioni kthehet ne fetus dhe merr jete, per mua quhet vrasje dhe shkaktaret duhet te denohen!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  jam pro me mendimin e dakut dhe pro abortit.

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  JAM ABSOLUTISHT KUNDER !

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Pse re? Ke arsye, apo kot?

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Kunder

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  totalisht..absulutisht KUNDER

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Mire do ishte kunder, por kur ndodh papritur kur se pret! pro

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  ekziston mundsia per te parandaluar te paprituren renix.\

  perseri kunder!

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  e dashur monella kurre mos thuaj kurre (kane qene te tjere me te mencur se une qe e kane thene)

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  eshte nje shprehje qe hyn kudo e?
  nejse,mua perseri nuk me pelqen ky fenomen.

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  Definitivisht Kunder Abortit .

  Ju po mundoheni te beheni me te zot se vet Zoti ??
  Zoti eshte ai qe jep dhe merr shpirtin, njeriu nuk duhet te nderhy ne punet e tij.

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e noemi
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  10
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  me mir pro abortit se kunder dhe i len neper befatrofe o me keq ne ruge sic beri shqipearia jone ketu ne rome ku e gjeten femijen te vdekur. Ky esht krim jo abori (gjithmon nese behet ne kohen e duhur se ka disa qe dhe 5 muajsh mundohen te abortojn)

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Pro apo kundėr abortit?

  me pelqeu prgj e noemit
  jo me pak se nje jav u gjet nje foshnje e vdekur
  me thoni ju qe jeni kunder kush esht me krim
  apo rastet kur i qojn ne jetimore
  a nuk esht krim te rrittet nje femi pa nen
  un jam pro abortit ne kohen e duhur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Me rrush kundėr plakjes
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-06-2013, 09:18 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:25 PM
 3. Uji kundėr gurėve nė veshkė
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 03:53 PM
 4. Tharmet kundėr-alergjike
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2009, 05:00 PM
 5. Me ujė kundėr dhimbjeve
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:29 PM