Receta Gatimi

Kalendari per CHAMPIONS LEAGUE 2011-2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Thumbs up Kalendari per CHAMPIONS LEAGUE 2011-2012

  Ky eshte kalendari per Champions Leauge! Ndeshjet do te jene te forta keshtu qe mos lini asnje lloj pune keto dite! Mbyllni te dashurat/grate ne dhome me ēeles dhe shijoini keto ndeshje para ekranit ne stacionin tuaj sport te preferuar HD ose 3D!

  E Marte 27 Mars
  27 Mars, 20:45
  APOEL Nicosia-Real Madrid GSP-Stadion, Nicosia
  27 Mars, 20:45 Benfica-Chelsea Estįdio da Luz, Lisbona
  E Merrkure 28 Mars
  28 Mars, 20:45
  Marsiglia-Bayern Monaco Stade Vélodrome, Marseille
  28 Mars, 20:45 Milan-Barcellona Stadio Giuseppe Meazza, Milano
  E Marte 3 Prill
  3 Prill, 20:45
  Bayern Monaco-Marsiglia Allianz-Arena, Monaco di Baviera
  3 Prill, 20:45
  Barcellona-Milan Camp Nou, Barcelona
  E Merrkure 4 Prill
  4 Prill, 20:45
  Real Madrid-APOEL Nicosia Bernabéu, Madrid
  4 Prill, 20:45
  Chelsea-Benfica Stamford Bridge, London

  Cila skuader eshte favorite sipash jush?

 2. #2
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une ngaqe s'eshte liverpool-i....bej tifo per chelsea-n.....

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Sa keq me vjen perseri Milan-Barcellona!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Faleminderit ReniX

  Milan - Barcelona do ta shikoj gjithsesi !

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Kjo do jet bomb Barcellona-Milan

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ndoshta shum pak besojen se milani do kaloj barcelonen. por un qe kur e pash shortin dhe pash qe milani do ndeshet me barcelone kam krijuar nje besim aq te madh sa nuk e keni idene. QE MILANI ELEMINON BARCEN... do zoti nuk zgjenjehem

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sa keq me vjen perseri Milan-Barcellona!
  Lexova ne gazete qe milani preferonte te luante me Marsiglia ose Benfica se sa te luante me Barcelonen, ja ndjen friken :

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Me pelqeu shorti, Real Barcelona mendoj se do dali ne finle, dhe shpesoj ta fitoi Reali, Do jete ndeshja ndeshja e shekullit po dolen keto dy ekipe ne finale.

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Shpresoj se do te triumfoj Milano e pere ta ber kete duhet te luaj ate lojen siq mposhti arsenalin ne sansiro !

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Shpresoj se do te triumfoj Milano e pere ta ber kete duhet te luaj ate lojen siq mposhti arsenalin ne sansiro !
  Po shikon enderr ti me duket, ku ka shance Milani me Barcelon o shoku

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Eh, doja te ishin ne finale Milan dhe Barca, por keshtu e denoj shum milanin! por gjithesesi un jam me shume milanist dhe ai esht top, si dihet nga merr!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Po shikon enderr ti me duket, ku ka shance Milani me Barcelon o shoku
  Hjade pra me thuaj ti pse nuk ka shanc,

  Milani i champions league esht krejt ndryshe nga ai i kampjonatit, edhe mos te harroj se ne barcelon jemi mbetur baraz kshtuqe aspak nuk esht befasi nese milani kalon tutje .

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Hjade pra me thuaj ti pse nuk ka shanc,

  Milani i champions league esht krejt ndryshe nga ai i kampjonatit, edhe mos te harroj se ne barcelon jemi mbetur baraz kshtuqe aspak nuk esht befasi nese milani kalon tutje .
  Ta them une pse nuk ka shance, sepse Barcelona keto vite eshte ekipi me i mire i te gjitha koherave ne futboll, kurse Milani eshte nje ekip i plakur edhe i lodhur, por befasia nuk perjashtohet asnjhere ne cempjos

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Champions League: Milan- Barcelona
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 10:07 PM
 2. Champions League - Milan ben Spektakel
  Nga Al Capone nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 12:11 PM
 3. Champions League ne Google Chrome
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 03:46 PM
 4. Champions League, zbardhen enigmat
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-08-2009, 11:13 AM
 5. Champions League Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 05:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė