Ma thuaj te lutem,Pse?...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Ma thuaj te lutem,Pse?...

  Receta Gatimi

  Ka patur momente kur e mendoja dhe malli mbyste zemren time
  Ka patur momente kur e largoja nga mendimet me urrjetje……
  Nuk e di cfare mund te mendoja,sepse ne c’do moment nuk isha njesoj…
  Mendimet valviteshin rreth meje si dallge deti…..ashtu trazuar…
  Une nuk di te dashuroj mendoja…….
  Kur me donte ai……nuk e doja une…..
  Kur me donte ai,e doja dhe une……
  Kur e doja une…… nuk me donte me ai……
  Kur duheshim ne nuk jemi me aty………per te thene me te njejtat fjale si dikur,ti ndanim mendimet bashke,
  ndjenjat bashke,shakat bashke,……….c’do gje bashke…..
  ndonjeher nuk I kuptoj dashurite……..a thua keshtu te jene te gjitha?
  Syt e mi c’do dite zgjoheshin me gezimin dhe lumturine e nje zemre te dashuruar
  Sot syt e mi zgjohen ne kerkim te grimcave te tij,qe nuk di se ku kane mbetur,
  ai tregohet shume i pashpirt kundrejt meje…….
  A thua se ishte thjesht loje per te?
  Ai kudo e shmang emrin tim………a thua se i bera ndonje gje?........pervec se i ofrova gjithe dashurine e ksaj bote…..
  Qesh zemra ime ku diku lexoj dhe degjoj per te………qesh shpirti im
  A thua se ai kur me sheh mua largohet?
  A nuk e meritoj me nje fjale te mire prej tij,a nuk e meritoj me nje shaka prej tij?
  Pse me mori kaq shume inat?
  Ku gabova une,?
  e doja ne menyren qe neser nuk besoj se do ta doj dikush,
  sa genjeshta mi pati thene nuk mund ta besoja……….sa fjale te pa ndjera……..nuk mund ta besoja
  e hodhi posht gjithcka timen sikur te ishte nje balt……..
  une qesh por nuk besoj …….une vuaj por nuk tregoj……….une fal zemer …………por kurr nuk harroj…..

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  uaaaaa sa bukur ky shenim,,
  e sidomos fjalet e fundit, hmmm

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  uaaaaa sa bukur ky shenim,,
  e sidomos fjalet e fundit, hmmm
  Faleminderit zemer......

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Faleminderit zemer......
  asgje,,jo jo vetem mos u merzite keshtu,,se nuk mund te shoh,,

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga URTESIA Lexo postimin
  asgje,,jo jo vetem mos u merzite keshtu,,se nuk mund te shoh,,
  hahahhahaha mos e vri mendjen xhan se jam mesuar, dhe do me kaloj.....

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  erinda....ta kam borxh qe mi mbushe syt ?

 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  erinda....ta kam borxh qe mi mbushe syt ?
  hahahahhahah zemer ty te mbushen duke e lexuar,ndera une e kam perjetuar,

  Faleminderit!....te puuuuuuuuccc

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ...no comment...

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ...no comment...
  me too..........

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  E meriton nje bravo, ska nevoj me shume

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  E meriton nje bravo, ska nevoj me shume
  Faleminderit Olsi

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ku gabova une,?
  e doja ne menyren qe neser nuk besoj se do ta doj dikush,
  sa genjeshta mi pati thene nuk mund ta besoja……….sa fjale te pa ndjera……..nuk mund ta besoja
  e hodhi posht gjithcka timen sikur te ishte nje balt……..
  une qesh por nuk besoj …….une vuaj por nuk tregoj……….une fal zemer …………por kurr nuk harroj…..
  ..........


  big like yllo

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Faleminderit zemer

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Me thuaj?
  Nga URTESIA nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 166
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 10:21 PM
 2. Ti....shko, te lutem...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-10-2012, 06:10 PM
 3. -Thuaj Njė Fjalė-
  Nga Altin111 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3233
  Postimi i Fundit: 20-05-2012, 03:29 PM
 4. Ndihm ju lutem.....
  Nga secr3tz0n3 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-04-2010, 02:01 AM
 5. Mė thuaj si ha, tė tė them se si bėn seks
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 02:18 PM