Receta Gatimi

Keni vazo qe sju duhen ? . . .Ja cfare mund te beni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Keni vazo qe sju duhen ? . . .Ja cfare mund te beni

  CFAR MUND TE SAJOJME ME VAZOT E QELQIT . . .
  Vazot e medha te konservave s'duhet ti hidhni poshte ,sepse do i vleresojme ne menyra te ndryshme per zbukurimin e ambjenteve tona.
  Ja pra nje ide shume e bukur! Keshtu u japim vlera te reja centrove demode,qe na kane mbetur neper sirtare per vite me rradhe.

  374065_267094670003461_261572140555714_797334_890947753_n.jpg

  E ngjisim centron me ngjitese nga jashte vazos dhe e leme te thahet mire. Brenda fusim nje qiri dhe i mbajme vazot ne sallon ose ne dhomen e gjumit. Ne kete menyre krijojme nje atmosfere romantike.

  374065_267094680003460_261572140555714_797335_699005765_n.jpg

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Vazot qe nuk me duhen i perdor per te bere gogozhare

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  nga tymi qiriut ajo do behet sterr e zez brenda pak minutash

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  kto jane per molotov


 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Keto per molotov quhen shishe, kurse ato quhen vazo, jane ndryshe keto dy gjera

 6. #6
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Shume ide e bukur, por ato rrobat ku do ti gjejme!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga Altin111 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 768
  Postimi i Fundit: 15-12-2015, 09:13 PM
 2. Nuk mund tė flini? 7 ushqimet qė duhen shmangur
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2011, 03:53 PM
 3. Ja se cfare mund te beni me pjeset e kompjuterit te vjeter
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-03-2010, 08:54 AM
 4. 10 gjerat qe duhet te beni pasi keni bler nje kompjuter te ri!
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 02:21 PM
 5. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1570
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM