Poezi te dedikuar Antareve te forumit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 24
 1. #1

  Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Receta Gatimi

  Ketu mundet te dergoni poezi per antaret e ketij forumi por ju lutem pa keqekuptime ketu pak poezit jane si shaka.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Jane nje grup me i pas zili
  njeri me i mire se tjetri
  Flasin,qeshin pa mbarim
  kur flas me ta gjej vec gezim!

  Eshte Renix djale shume i mire
  punon studjon,ska kohe te lire!
  Dhe Emaus e dashur shume
  Ne pune ,forum,ska kohe as per gjume!

  Kemi dhe Kukllen qe te knaq me muhabet
  kur flet ajo ne shkrihemi krejt!
  Mima vajze nga Elbasani
  e urte,e mire fort shejtani!

  Opaaa Daku krejt gazmor
  gjate gjithe kohes vetem sjell humor
  Edhe Genti nuk flet shume
  se e kane be moderator!

  Altini djale mistrec
  ha vetem qumesht me pershesh!
  Ndersa Insomnia vajze unike
  e embel dleqi shume simpatike!


  Laken e kemi V.I.P
  djale serioz,tamam per shpi
  Ndersa Anna e shkathet shume
  I le djemte te gjithe pa gjume!

  Per Argjirone na ka marre malli
  ka humb si vaji i ullirit ne kohe te xhaxhit
  Poligrafiksin lum kush e ka
  Ushqimin e brazilit shume e ha!

  Me falni nqs kam harru njeri
  ju kam xhan e mos me shani
  Ju uroj te gjithve vec te mira ne jete
  Jeni grup engjejsh me flete!!

  Loooool

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Broavo Albi e papame!!!!!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Komplimentet e mia Alb! Te lumshin duart! Ate pjesen time e paske qar fare moj!

 5. #5

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Alb-Angel 10*

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  shume e bukur ishte albi

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Albi you are the best

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Shume Fantastike


 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  shume e bukur ALBI edhe pjesen time e kishe bere shume bukur . je fantastike

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Kisha kohe qe po kerkoja
  nje teme si kjo te boja.
  e dija se diku ndodhej
  koka nuk desha te me lodhej.
  do filloj te thurr poezi
  per cdo anetar te vjeter e te ri.
  jan shtuar per qamet
  mu si zoqte n'folen e vet.
  nji nga nji do tju thurr poezi
  sa veten do kini zili.

 11. #11
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Bravo PoLiGrAfIkSti

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi
  Kisha kohe qe po kerkoja
  nje teme si kjo te boja.
  e dija se diku ndodhej
  koka nuk desha te me lodhej.
  do filloj te thurr poezi
  per cdo anetar te vjeter e te ri.
  jan shtuar per qamet
  mu si zoqte n'folen e vet.
  nji nga nji do tju thurr poezi
  sa veten do kini zili.
  Po paske qene talent i pazbuluar ti

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Moj Emaus moj Emaus
  qe kur nuk ben pause
  Shtepi, pune dhe forum
  mja me cupe se po lodhesh shume
  thonjte vajzave ja u rregullon
  edhe tatuazhet bukur i pikturon
  ne telefon nje dite Gentin merr
  dhe ja ben mendjen ferr
  eshte e shkathet eshte e zonja
  ty te kazili nje dynja

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi
  Moj Emaus moj Emaus
  qe kur nuk ben pause
  Shtepi, pune dhe forum
  mja me cupe se po lodhesh shume
  thonjte vajzave ja u rregullon
  edhe tatuazhet bukur i pikturon
  ne telefon nje dite Gentin merr
  dhe ja ben mendjen ferr
  eshte e shkathet eshte e zonja
  ty te kazili nje dynja
  Ti paske humbur kot

  Ja te degjojme ndonje tjeter nje per renin dhe nje per kukllen

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Poezi te dedikuar Antareve te forumit


 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  hahaha...po qenka forum artistash ketu.....bravo Alb....megjithse sme kishe perfshire..

 17. #17
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ky forum me ka habitur
  sa mbylla fb & ketu jam ngjitur
  me reniXin moderator
  ma mbyll temen sa her don
  kam & labjen per shoqeri
  qe pres te me bej poezi
  kam erinen qe nuk enderron
  & per 1 cast me zbret ne tok
  & ulkina puro fierakja
  grusht i shkathet & ne teme e para
  kam & majdin me barsaleta
  qe na bene te na qeshe & zemra
  vemendjen shume ma ka terhequr icemani
  po cte bej qe nuk i kupetoje as1 fjal atij
  aurel ti je i ri , & cfar te shkruaj per ty nuk dij :/
  KESHTU TEMA ERDHI NE FUND
  POR THJESHT DOJA TJU THOJA QE JU DUA SHUM

 18. #18
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  Ky forum me ka habitur
  sa mbylla fb & ketu jam ngjitur
  me reniXin moderator
  ma mbyll temen sa her don
  kam & labjen per shoqeri
  qe pres te me bej poezi
  kam erinen qe nuk enderron
  & per 1 cast me zbret ne tok
  & ulkina puro fierakja
  grusht i shkathet & ne teme e para
  kam & majdin me barsaleta
  qe na bene te na qeshe & zemra
  vemendjen shume ma ka terhequr icemani
  po cte bej qe nuk i kupetoje as1 fjal atij
  aurel ti je i ri , & cfar te shkruaj per ty nuk dij :/
  KESHTU TEMA ERDHI NE FUND
  POR THJESHT DOJA TJU THOJA QE JU DUA SHUM

  uaaaa te lumt bessy na shkive fare hahahhah vertet bukur kjo parodi

  dhe ne te duam ty shum

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Bravo bessy,
  presim te tjera
  nje per ty

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahahahahahaha sa kam qesh me ate pjesen e icemanit shum e bukur

  me pelqeu edhe ajo vjersha e par qe ka ber Alb angel bravo

  do na fusni shum ne mendime me kte tem ju

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. pershendetje te gjithe antareve te lirenti.com
  Nga vatani nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-09-2010, 08:20 PM
 2. Pershendetje gjithe antareve te Lirenti.com
  Nga lavdig nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 03:36 PM
 3. ELANKO POEZI - Poezi nga Elda Kokoneshi
  Nga EMAUS nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 10:33 PM
 4. Dedikuar Lirenti.com
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-11-2008, 10:11 AM