Juventus Milan - Formacioni dhe Foto


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 41
 1. #21
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Receta Gatimi

  Jo nuk e keni mundur ju,ku e mundet???? 2-2 pra me kohe shtese.

 2. #22
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan Milan

 3. #23
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Hahahha Milani humbi ti bon tifo

 4. #24
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  si do qe te jete..........eshte skuadra ime............me vjen shuuuuuuuume inat

  po me lere rehat...............se do ti mbys te gjithe,

  se edhe pse dolen barazim prej 2-2 , Juventusi e ka siguruar kualifikimin nė finale tė Kupės sė Italisė falė rezultatit mė tė mirė( gjasme) nė tė dy ndeshjet gjysmėfinale (4-3).

  sa inat me vjen

 5. #25
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  si do qe te jete..........eshte skuadra ime............me vjen shuuuuuuuume inat

  po me lere rehat...............se do ti mbys te gjithe,

  se edhe pse dolen barazim prej 2-2 , Juventusi e ka siguruar kualifikimin nė finale tė Kupės sė Italisė falė rezultatit mė tė mirė( gjasme) nė tė dy ndeshjet gjysmėfinale (4-3).

  sa inat me vjen
  Sa Tifoze qe qenke
  As une nuk jam kaq shume sa ty
  Mos I Lodh trute me keto se te gjitha ndeshjet te shitura jane .

 6. #26
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Sa Tifoze qe qenke
  As une nuk jam kaq shume sa ty
  Mos I Lodh trute me keto se te gjitha ndeshjet te shitura jane .
  E di e di,normale qe jane te shitura,por gjithsesi me vjen shume inat.......

  hahahahhahaha nuk e lodh trurin vetem se me vjen pak inat,

  po hajde se do me kaloj dhe kjo,

 7. #27
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Edhe pse humbem Milano doli me krye lart, kurse juventusi kaloj ne saje te fatit dhe ndimes se arbitrit

 8. #28
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Edhe pse humbem Milano doli me krye lart, kurse juventusi kaloj ne saje te fatit dhe ndimes se arbitrit
  , milani e fitoi ndeshjen pa shtese por qe e humbi rrugen me vone

 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk jam shum fans i Italise, por ne ket' ndeshje mendoj qe do fitoje Milan

 10. #30
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  nuk jam shum fans i Italise, por ne ket' ndeshje mendoj qe do fitoje Milan
  Mbaroi ndeshja ore

 11. #31
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  nuk jam shum fans i Italise, por ne ket' ndeshje mendoj qe do fitoje Milan


  Milani iku ne shtepi .

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ou ? Epo na falni se un qenkam mbrapa

  hahaha, se kam pare ndeshjen dhe mendova qe do luajne keto...

 13. #33
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ou ? Epo na falni se un qenkam mbrapa

  hahaha, se kam pare ndeshjen dhe mendova qe do luajne keto...
  Duhet bere dhe ty ajo pyetja sa minuta zgjat 1 ndeshje

 14. #34
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ou ? Epo na falni se un qenkam mbrapa

  hahaha, se kam pare ndeshjen dhe mendova qe do luajne keto...
  Gjera qe ndodhin

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahha Arjol

  te them te drejten nuk me terheq futbolli dhe aq... por po te jete ndo1 ndeshje e forte si psh Barcelona vs Real Madrid ose aty diku do ta shikoja... dhe kur je me shoqerine shikohet edhe me shum, por keshtu rralle shum e shoh ndo1 ndeshje nga1her...

 16. #36
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Duhet bere dhe ty ajo pyetja sa minuta zgjat 1 ndeshje
  Sa minuta ndeshje pe ti 90 apo 120???

  Nvaret nga ndeshja per cfare luhet,rezultati i ndeshjes se pare etj etj,por nuk eshte e thene te shkoje 90 min mund te shkoje dhe 120 min si dje,ndeshja mbaroi 2-2 rezultat final,vetem per pikat e basteve dhe per te tifozat e milanit mbaroi 1-2,sepse po ta marresh ashtu 1-2 i bie se ne qoftese u bente nje gol ne kohen shtese nga milani p.sh 90+3,dhe goli te jete bere ne minitun e 92,si del rezultati final!? 1-2 apo 1-3, por del 1-3 dhe kualifikohet Milani.

 17. #37
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  E di e di,normale qe jane te shitura,por gjithsesi me vjen shume inat.......

  hahahahhahaha nuk e lodh trurin vetem se me vjen pak inat,

  po hajde se do me kaloj dhe kjo,
  O shoku nuke jane te shitura keto lloje ndeshjesh, te ketije lloje kalibri, ja ke fute kote.

 18. #38
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I eci lule fare me romen dje milanit! Te shohim ethet e te merrkures me Mesin!

 19. #39
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  I eci lule fare me romen dje milanit! Te shohim ethet e te merrkures me Mesin!
  Fal Ibressss arritem fitore, por po me duket se humbem Tiago silven per ndeshjen e par

 20. #40
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nga nje ane me mire, te pergatiten me shume!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. FORCA JUVENTUS
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 16-05-2013, 09:19 PM
 2. Serie A: Milan - Juventus - Formacioni
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 26-02-2012, 07:24 PM
 3. Formacioni mė i mirė i dekadės nė botė
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 10:32 PM
 4. Juventus, shkarkohet Claudio Ranieri
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-05-2009, 09:01 AM
 5. Digo-Juventus, marrėveshja ėshtė afėr
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-01-2009, 09:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė