Koleksioni i rrobave tė banjos nga H&M !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Thumbs up Koleksioni i rrobave tė banjos nga H&M !!

  Receta Gatimi

  Me ditėt e ngrohta qė po afrojnė, ne qė tani po ėndėrrojmė pėr detin, pushimet, ditėt e nxehta nė plazh. Pėr kėto ditė ka menduar edhe marka e njohur H&M duke hedhur nė treg koleksionin mė interesant tė kėtij viti.
  Eshtė koha qė ti tė zgjedhėsh bikinin tėnd tė preferuar pa shpenzuar shumė. Pėr njė pamje mė tė rafinuar dhe mė seksi duhet me doemos tė kesh njė bikini tė tillė.
  Stilime tė parezistueshme! Ngjyra dhe prerje nga mė tė bukurat! Pėr mė tepėr shijoni galerinė.

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mark e fort eshte kjo kam shum rroba te ksja firmes tani edhe nje xhaket do marr se kam par ne dyqane po te njete firm .bIKINET sme duken edhe aq te bukura.

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Dmth paska dhe andej H&M, bukur , po C&A ka ne Shqiperi ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gati pėr plazh,ja modae rrobave tė banjės per kete sezon !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-07-2012, 10:29 AM
 2. Moda e re ne Rrobat e Banjos
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 03:41 PM
 3. Koleksioni i kėpucėve/sandaleve me ar dhe diamant nga Loriblu
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2012, 09:24 PM