Facebook vs Google+


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Facebook vs Google+

  Receta Gatimi

  Kush perdor Facebook dhe kush perdor google+ apo te 2-ja bashke?

  Jam shkruajtur tek te 2 rrjetet dhe nuk i vizitoj thuajse fare

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Jam shkruajtur tek te 2 rrjetet dhe nuk i vizitoj thuajse fare
  te njejten gje dhe un , sme terrheqin fare

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  i perdor te 2-ja, por me shum Facebook

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Facebook

 5. #5
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Google i fut kot hundet! Do te krijoj "monopol" kudo! Por ben mire te mbaj sistemin e reklamave dhe te kerkimit!

  I perdor sipas "punes"!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook rritet por Google nuk bie!
  Nga gjendar nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 04:10 PM
 2. Google se Shpejti si Facebook ?
  Nga ulkina nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2011, 05:35 PM
 3. Google i kundėr-pėrgjigjet Facebook-ut
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2011, 08:39 PM
 4. Google bllokon tė dhėnat pėr Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2010, 06:02 PM
 5. Facebook rrugės pėr tė tejkaluar Google
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2010, 02:43 AM