Problem me Avataret - dalin te shtrember


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Exclamation Problem me Avataret - dalin te shtrember

  Receta Gatimi

  Vura re se ne artikuj avataret dalin te shtrember ne porta!  Nuk besoj se e kam un vetem kete problem pasi keshtu ma jep dhe ne Chrome e Firefox!!!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mua nuk me shfaqet ky problem As me chrome as me Firefox

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  edhe une nuk e kam kete problem,i shoh shume mire!.........

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe tek une jane ne regull.......

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  kurse tek un sjan ne rregull
  dhe un e kam ven re kte...!

 6. #6
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Tani jam ne chrome dhe dalin! Ju te tjeret ēfare keni?

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe une chrome jam ........ jane ne regull

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  edhe un ne chrome....dhe ja...  po pse ta ngjall gjith kte shqetesim......me kto gjera merren administratoret
  ( ..................................! )

 9. #9
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nuk eshte shqetesim sesa raportimi i nje problemi!

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Faleminderit, do te mundohemi ta rregullojme!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ne azhornimin e ardhshem do te rregullohet ky problem!

  Faleminderit!

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po perse per disa eshte ne rregull ?

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Problemi eshte zgjidhur para disa kohesh!

  Mund ta verifikoni ne anen tuaj dhe ne rast te kundert raportoni problemin.

  Faleminderit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kompjuterėt personalė po dalin jashtė mode
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 01:32 PM
 2. Dalin ne pah fotografitė e para tė tabletit webOS
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-01-2011, 11:36 AM
 3. Dalin nė treg televizorėt tri-dimensionalė
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-03-2010, 11:50 PM
 4. 10 amerikanė dalin para gjyqit nė Haiti
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 08:17 PM
 5. Femijet qe dalin te lypin
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 02-06-2009, 07:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė