Genjeshtrat me te shpeshta te Femrave!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Wink Genjeshtrat me te shpeshta te Femrave!

  Receta Gatimi

  Qofshin gėnjeshtra tė lejuara ose jo, tė parrezikshme ose tė pafalshme, ato janė pjesė e pėrditshmėrisė sė njė lidhjeje.Studimet e shumta janė realizuar nė lidhje me atė se sa gėnjejnė femrat, pse gėnjejnė dhe pėr ēfarė gėnjejnė. Mė poshtė ėshtė lista me pesė gėnjeshtrat mė tė shpeshta tė femrave, padyshim, gėnjeshtra tė pafajshme…  Kam qenė me “kaq” meshkuj para teje

  Femrat e ndejnė shumė presionin e shoqėrisė, prandaj duan tė kenė ‘dosje tė pastėr seksuale, prandaj shpesh gėnjejnė pėr numrin e meshkujve me tė cilėt kanė fjetur. Femrat e pyetura me detektues tė gėnjeshtrave kanė fjetur me dyfish numėr tė meshkujve sa kanė treguar.

  Nuk e di ku e ke bluzėn e preferuar

  Femrat bėjnė be se nuk e kanė parė bluzėn e preferuar tė partnerit dhe se nuk e kanė gjuajtur nė bėrllok… Ndoshta e flasin tė vėrtetėn, ndoshta jo, por meshkujt nuk do ta kuptojnė kurrė.

  Dukesh mahnitėse!

  Studimet tregojnė se femrat duan tė duken mė mirė se femrat tjera. Kur i thonė dikujt qė duket mirė, nė tė vėrtetė ato mendojnė se vet duken shumė mė mirė.

  Kam marrė kontraceptivė, mos u shqetėso!

  Hulumtimet tregojnė se njė e treta e femrave (nė rastet kur partneri i tyre thotė se nuk dėshiron fėmijė) gėnjejnė nė lidhje me pilulat kontraceptive me qėllim qė tė mbesin shtatzėnė. Pėr mė shumė, studimet tregojnė se njė e pesta e femrave ua kontrollojnė postėn elektronike partnerėve, ndėrsa njė e dhjeta i pėrcjellin ata nga shkojnė.

  Unė nuk gėnjej, nuk tradhtoj dhe nuk bėj asgjė tė gabuar!

  Gėnjeshtrat e femrave dalin mė shumė nė pah kur e tradhtojnė partnerin, sepse mendojnė se ai u ka bėrė diēka (ka pasur aferė, i ka bere gjera e tė ngjashme).

 2. #2
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Ke harruar me te famshmem!

  "Me dhemb koka "

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Ke harruar me te famshmem!

  "Me dhemb koka "
  hahahahahhahhahhahha pse thua te jete genjeshter?

  edhe ndodhe qe te te dhembi koka,hahahahahahhahaha

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Me dhemb koka .......... eshte me klasikja
  Megjithese eshte bere bajate prap eshte me e preferuar per femrat

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Me dhemb koka .......... eshte me klasikja
  Megjithese eshte bere bajate prap eshte me e preferuar per femrat
  hahahhahahhahahaa zakoni eshte gje e keqe,aq sa mesohet goja dhe pastaj te behet fiksim,e themi vend e pa vend....

  hahahahahhahahahha

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Unė nuk gėnjej, nuk tradhtoj dhe nuk bėj asgjė tė gabuar!

  Gėnjeshtrat e femrave dalin mė shumė nė pah kur e tradhtojnė partnerin, sepse mendojnė se ai u ka bėrė diēka (ka pasur aferė, i ka bere gjera e tė ngjashme).

  haha, ket e bejme edhe ne lemo ju

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  cme kujtove

  kohe plazhi kur vinim me shkollen.
  si ka mundesi shumica e femrat ate periudhe kishin "zakonet" ????
  aman, po jo dhe 5 here muajin se na cmendet

  genjeshta me kot ahahahahah

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga UDEK Lexo postimin
  cme kujtove

  kohe plazhi kur vinim me shkollen.
  si ka mundesi shumica e femrat ate periudhe kishin "zakonet" ????
  aman, po jo dhe 5 here muajin se na cmendet

  genjeshta me kot ahahahahah
  hahahahahahahha po aman mo kujt i ndodhin dhe keto gjera

  pikerisht ty,sa nuk te ecen mo,sa kaq!

  1-Te jesh i "mire",ne gjera,nje femer nuk ka arsye te gjeje nje justifikim per te mos "fjetur" me nje mashkull,

  2- sepse dhe kur vertet nuk ndihet mire,kur nje mashkull e bene vertet te ndihet femer,ajo nuk e njeh fjalen jo,apo te sajoj gjera qe nuk jane!

  3- nga nje mashkull i "kompletuar" nje femer asnjehere nuk detyrohet te genjej,(normale qe njeriu perfekt nuk egziston),por te jete deri diku,

  4- arsyet nuk kane fund,eshte ne doren e nje mashkulli,qe raporti ne nje lidhje te shkoj sic duhet,

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Nuk mund ta kuptoj kete reagim te femrave........
  Kur jane plazh mundohen ti nxjerin te tera jashte.....ndersa ne ambjente te tjera pak po tu ngrihet fustani bejne sikur u be hataja..
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Nuk mund ta kuptoj kete reagim te femrave........
  Kur jane plazh mundohen ti nxjerin te tera jashte.....ndersa ne ambjente te tjera pak po tu ngrihet fustani bejne sikur u be hataja..
  e kjo edhe mua me duket shum interesant dhe kurr nuk kam mund ti gjej je arsyje pse ndodh kshtu?

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Nuk mund ta kuptoj kete reagim te femrave........
  Kur jane plazh mundohen ti nxjerin te tera jashte.....ndersa ne ambjente te tjera pak po tu ngrihet fustani bejne sikur u be hataja..

  hahahhhahahhahahha sa kam qeshur me kete,eshte shume e vertet po,

  edhe kjo mungonte tek femrat!

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une mendoja qe vetem meshkujt genjejn

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Une mendoja qe vetem meshkujt genjejn
  shum e sakt haha

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Genjeshtra absurde

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 01:39 AM
 2. Si t'i evitoni gabimet mė tė shpeshta pas ndarjes?
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 03:55 AM
 3. 8 gėnjeshtrat mė tė shpeshta tė meshkujve
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 12:48 PM
 4. Pėrditėsime mė tė shpeshta tė Firefox
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 08:10 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 01:23 PM