Te Dielen Date 25 do te ndryshohet Ora


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

  Bota Te Dielen Date 25 do te ndryshohet Ora

  Receta Gatimi

  Ora legale do te ndryshohet kete te diel me date 25 Mars!

  Nese keni ndonje takim ndryshoni oren qe ne darke per te qene te sigurt se mos ju ze gjumi


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  do flem me pak........uffaa.....

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  do dalim me shuuuuuuuuuuuuuume yessssssssssss

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  do flem me pak........uffaa.....
  e vertet

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  ja gjumashet une nuk jam gjumashe une dua te dal

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kush esht ai qe sdo te dali moj motraaa
  po kur un bej tani 7 or gjum i bie qe me von te bej 6 ....dhe perballohet 1 dit e gjat dhe e lodhshme me kaq pak or gjum ?!?!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit per info Al Capone !

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shyqyr...

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  tani erdhi behari do kemi kohe me shume ,ndoshta te dalim edhe andej nga plazhi per dreka ose per darka

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A mund tė ndryshohet njė burrė?
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-02-2013, 08:35 PM
 2. Windows 7: Ja si ndryshohet butoni i fikjes
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2010, 06:01 PM
 3. Tė dielėn zgjedhje tė pjesshme nė Shqipėri
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 08:59 PM
 4. Bill Klinton, tė dielėn nė Kosovė
  Nga Erdi nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-10-2009, 12:47 AM
 5. Ndryshohet kalendari, me rregullore “fiton” Tirana
  Nga Kliton nė forum Sporti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 01:22 PM

Etiketat pėr kėtė Temė