Receta Gatimi

Moderator


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12

  Moderator

  Kam nji muaj qe jam ketu ka menyra qe perzgjedhin se kush apo dikush duhet te jet 8o

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nese jeni te Interesuar, mund te plotesoni dhe te na dergoni formularin e kesaj teme: Kerkohen Talente te Reja

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  jo se nuk i kam lexuar ,por me qe kerkohen talente dhashe nji mendim ,per shkak te internetit te dobet ka degjeneruar pak ne teme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. [STAF] Aplikime pėr Moderator
  Nga Lirenti nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-06-2009, 08:41 PM
 2. Pėr cilin antar votoni pėr MODERATOR tė Forumit Lirenti?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 07:16 AM
 3. Grada Super Moderator :)
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 10:18 AM
 4. [LEXO] Ju pėlqen siti? Doni tė jeni Moderator?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 10:49 AM