Pa Ty


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Unhappy Pa Ty

  Receta Gatimi

  Pa ty
  Pa ty jeta ime duket bosh
  Ditet e mia perngjajne me nje dhome te erret
  endem rrugeve si endacake……
  shuhem si dhe tretem si qiri….
  Pa ty mengjeset e mia lindin ndryshe………
  C’do dite e re qe vjen me duket njesoj…..
  Pa ty jam kristal i thyer…me copa shperndar gjithandej
  Jam deti I trazuar,me dallge qe perpijne,e me ere qe therret
  Pa ty kam frik te jetoj…….se di a do eci dot vete
  Duart me dridhen prej heshtjes qe me vret……..prej shpirtit tim bosh..
  Kush jemi,ku jemi,ku do jemi,nuk di………
  Pa ty dua dhe te qaj……..te nxjerr ate dhembje qe me vret….
  Ate shpirt te lodhur prej botes se vrazhd e prej dhembjes se hidhur…..
  Pa ty jam lule e thyer,e flakur diku larg…
  Jam terri qe do te me marri nje dite…….
  Jam dhembja e buzeve qe dridhen,e syve qe lotojne me frik….
  Jam inati I fleteve te grisura…..pa ty nuk kam dhe nuk do kem me dite….

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Pa ty

  mundohem te jem e gjalle....por me shume vdesss

  mundohem te qesh por me shume qaj......

  te kerkoj gjithkund me zemren e lodhur....

  pa ty

  lotet me mbysin shpirtin

  me mbysin zemren e me lene pa fjale,

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pa ty jam super (oj erinda kujdes ti mos u dorzo se dot mbys,goc e keqe)

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  pa ty jam super (oj erinda kujdes ti mos u dorzo se dot mbys,goc e keqe)
  hahahahhahahahahahahaha me cmendet per zotin,jo c'do gje qe shkruaj me dedikohet mua,eshte pa tjeter e imja!..............nuk ka lidhje fare,e shkruajta thjesht sepse me erdhi si frymezim,.

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Te lumte dora e vogel haha. Bravo Erinda.

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Te lumte dora e vogel haha. Bravo Erinda.
  hahahahahahahahhahahaha Olsen te griva Olsen hahahahahahaha

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pa ty... ska "une"!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Bukur... dhe pse pa ate!

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Pa ty ditet perngjajne si pa jete...e gjalle jam...por ne gjendje kome...hahahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi