Champions League: Milan- Barcelona


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 50 prej 50
 1. #41
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  sikur te me dilte perpara ai robinio mbreme do ta beja halla jeten time.. eshte hera e trete qe humb raste te tilla me barcelonen ai..
  Ate duhet ta hiqete qe ne fillim ai dhe el shaarawy duhet ta fuste ne fillim

 2. #42
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shpresoj mos ja shoh surratin ne barcelone.. El shaarawy 25 minuta luajti dhe dha shpirtin qe eshte sa e sa me i vogel se ai dhe pa eksperience.. dua ta fshin nga milani ate robinion nje sec e me pare nuk e meriton te vesh bluzen e milanit ai..

 3. #43
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  barceloan kualifikohet me ndihme e arbitrave. dy penallti per 40 minuta. trondisin boten e futbollit.

 4. #44
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Njėra ishte mėse e saktė .Tjetra ne dyshim kėshtu thuaj se humbesit gjithmonė thonė ''HUMBĖM SE NA BĖNĖ HILE''

 5. #45
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Penalti e par egzistoj, kurse e dyt sk pas lidhje me penalti, e qfar loje e bukur u zhvillojke kur ke rezultati barz, aty del arbitri ne sken dhe vendosi ndeshjen cnncnc,,, turp, kjo gje nuk i ndodhi vetem milanit sonte keshtu ndodhte edhe kur barcelona luante me realin, skan faj ata te real madridit qe ankohen ne referim

 6. #46
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ishte nje denim per Milan, ajo penallti pas shenimit te golit! E para ishte se gaboi mbrojtesi, por e dyta absolutisht jooo!

 7. #47
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  E dyta ishte se ishte albitri idiot pra nuk ishte.Gjithsesi mendoj se barca do tė fitonte.

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Barcelona e meritonte fitoren, por pa penalltine e dyte!

 9. #49
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po ta shikoni me kujdes edhe te penaltia e pare. antonini e ka mbledhur kemben. thjeshte mesin e pregu vrulli qe kishte antonini jo nderhyrja e gabuar. shikojni mir ju lutem

 10. #50
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po penalltia e pare ishte, se ashtu e ktheu topin ai, me dy mendje!

  Por e dyta skishte vend!

  gjithesesi, vitin tjeter zbor!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Grupet e Champions League 2013
  Nga Lirenti nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 04:26 PM
 2. Champions League - Milan ben Spektakel
  Nga Al Capone nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 11:11 AM
 3. Champions League ne Google Chrome
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2010, 02:46 PM
 4. Champions League, zbardhen enigmat
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-08-2009, 10:13 AM
 5. Champions League Fituesit
  Nga Altin111 nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 04:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė