Rezultati i sondazhit: Cilet filma pelqeni?

Votuesit
30. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Drame

  0 0%
 • Komedi

  7 23.33%
 • Romance

  1 3.33%
 • Shkencore

  5 16.67%
 • Horror

  4 13.33%
 • Aksion

  10 33.33%
 • Erotike

  3 10.00%

Cilet filma pelqeni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1

  Cilet filma pelqeni?

  Receta Gatimi

  Cilet filma pelqeni

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  Mungon Thriller, dhe Fantazi!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  une ata Shkencore

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  Vdes per filmat shqiptare me lufte

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  Horror, mister, enigme, fantashkence!

 6. #6

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  Porno, erotike

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  une pelqej ēdo lloj filmi , nuk jam me naze *

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111\";p=\"19546
  Porno, erotike
  nuk je pa shok altin

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  me thene e drejen me pelqejne:

  horror
  shkencore
  komedi


 10. #10

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  [quote=genti23\";p=\"19552]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Altin111\";p=\"19546":1kg10knn
  Porno, erotike
  nuk je pa shok altin [/quote:1kg10knn]

  Daku si paska qef keto filma

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  mua me pelqejne fantastiko shkencor dhe me aksion

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  mire do te ishte, te kishin te drejte te benim tre zgjedhje, jo vetem nje.....

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  Siq tha dhe nje Anetar me siper

  Shkencore dhe Aksion.

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  aksion, mister dhe horror.

 15. #15
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Cilet filma pelqeni :?:

  mua me pelqejne filma komedi dhe thriller

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Horror dhe me aksion jane te papare apo jo?

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Une pelqej aksion por edhe shkencor

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  un pelqej aksion ,shkencor,komedi jan shum te bukur

 19. #19
  tung 10% Maska e vuglushe
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  prizren
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  une i pelqej filmat shkencor

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Aksin ma shum, horror n`gjys dites i shoh najher

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. cfare sporti pelqeni?
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 05:20 AM
 2. Cilen lende pelqeni me shume
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-05-2010, 10:39 PM
 3. Peshqit me tatuazhe tė cilėt sjellin fat
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 01:08 AM
 4. Per ata te cilet kan faqe te tyre personale !
  Nga B|1n1 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 01:08 PM
 5. Cilat telenovela pelqeni????????
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-05-2009, 09:30 AM