Rezultati i sondazhit: Cilet filma pelqeni?

Votuesit
30. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Drame

  0 0%
 • Komedi

  7 23.33%
 • Romance

  1 3.33%
 • Shkencore

  5 16.67%
 • Horror

  4 13.33%
 • Aksion

  10 33.33%
 • Erotike

  3 10.00%

Cilet filma pelqeni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 25 prej 25
 1. #21
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Aksin ma shum, horror n`gjys dites i shoh najher
  Ti horroret ii shikon vetem ne mengjes se ne darket ke frike

  Une pelqej filmat Eros

 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha Arjol jo tani po i shikoj edhe naten lol

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Dhe filmat shqiptar sjan keq

 4. #24
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Belaa Lexo postimin
  Dhe filmat shqiptar sjan keq
  Aq te bukur jan sa edhe mundimin nuk e ka mar qe te vendosi ne list

 5. #25
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kohet e fundit vetem Komedi!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. cfare sporti pelqeni?
  Nga arditu nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-05-2010, 05:20 AM
 2. Cilen lende pelqeni me shume
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-05-2010, 10:39 PM
 3. Peshqit me tatuazhe tė cilėt sjellin fat
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 01:08 AM
 4. Per ata te cilet kan faqe te tyre personale !
  Nga B|1n1 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 01:08 PM
 5. Cilat telenovela pelqeni????????
  Nga eugjeni nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-05-2009, 09:30 AM