Mos me duaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Mos me duaj

  Receta Gatimi

  nuk di !
  c'me sjell ne muzg
  e kush me con ne agim
  ajo qe une dua te di,
  kush paguan per te dy...cdo kthim

  nuk di !
  se ku po shkoj..
  harroj dhe si erdha
  mendje copez shkrete
  te verteten ku ta shikoj..

  nuk di !
  ku ish fillimi ,
  fundin kush do ta dije
  vlere qe mbetet ne vend
  dorezgjatur kap rrembimi

  mos me duaj...
  risk veshur ke mare
  kur ti dhemb,une cmenduri nxene
  mos me duaj mua ,
  jam e ardhme ,asgje s'jam
  c'do dite c'do ore ,
  zjarr ndezur e shuaj..........
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga landi i; 26-03-2012 mė 11:32 AM.

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Shume e bukur kjo poezi Landi,me pelqen shuuuuuume!.......

 3. #3
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  momenti.....!!!!!!!

  varet se si te gjen cdo moment.........

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  sa e bukur kjo poezi,,

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  e di e di,ne momente te caktuara njeriu cfare nuk ka bere,ama 5 min eshte ai moment,hahahahahha

  me pelqeu vertet!

 6. #6
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  thnx........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi