Ku jane disa nga lojrat ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Ku jane disa nga lojrat ?

  Receta Gatimi

  Tek kjo zona ktu  ka pas disa lojra te tjera para disa kohesh....
  ku jan tani qe kan ardh kto te rejat ?

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Ne fund te faqes mund te shfletohen te gjitha lojrat ne ate kategori!

  Tek ajo kolon, shfaqen lojrat e reja qe shtohen her pa here!


  Faleminderit!

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Tek kjo zona ktu  ka pas disa lojra te tjera para disa kohesh....
  ku jan tani qe kan ardh kto te rejat ?
  E ke te kote me ato lojrat qe po kerkon, nuke i thyen dote me, U bone ti hahaha

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Qfar kishe ber more Olsi ashut skish len record pa thyer

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Ne fund te faqes mund te shfletohen te gjitha lojrat ne ate kategori!

  Tek ajo kolon, shfaqen lojrat e reja qe shtohen her pa here!


  Faleminderit!
  ato lojrat qe ishin me para , jan te shperndara tani ? apo jan bashk...te renditura sic ishin ?
  kisha nje loj te preferuar , po spo e gjej dreqin

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  E ke te kote me ato lojrat qe po kerkon, nuke i thyen dote me, U bone ti hahaha
  qesh mir kush qesh i fundit olsi ;p

 7. #7
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  qesh mir kush qesh i fundit olsi ;p
  Hahaha une qeshe gjithmone i fundit. U bone ti hahaha

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ato lojrat qe ishin me para , jan te shperndara tani ? apo jan bashk...te renditura sic ishin ?
  kisha nje loj te preferuar , po spo e gjej dreqin
  Ma thuaj cilen loje se ta gjeje un, per ty cfere nuk beje un hahahaa, vetem mos ta keme une rekordin hahahaa. Kliko te renditje juaj, dhe i ke te gjtha lojrat te renditrura sipas alfabetit.

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un e luajta 1 loje aty me TRUCKS (makina te mdhaja) dhe dola i pari, por se pash emrin tim ne list sikur olsi e kush ishte tjeter aty...

 10. #10
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  un e luajta 1 loje aty me TRUCKS (makina te mdhaja) dhe dola i pari, por se pash emrin tim ne list sikur olsi e kush ishte tjeter aty...
  Haha ku drejt do ta shikosh emrin ti, te tre vendet e pare?

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Hahaha une qeshe gjithmone i fundit. U bone ti hahaha
  po skam koh un , pa ti futem mir nje loje...do e shohim ate te qeshuren tende

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ma thuaj cilen loje se ta gjeje un, per ty cfere nuk beje un hahahaa, vetem mos ta keme une rekordin hahahaa. Kliko te renditje juaj, dhe i ke te gjtha lojrat te renditrura sipas alfabetit.
  ska nevoj se do e gjej vet !

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ska nevoj se do e gjej vet !
  Vete kerkove ndime, dhe tani spranon, njeri i cuditshem.

 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po skam koh un , pa ti futem mir nje loje...do e shohim ate te qeshuren tende
  E shehe ate vendin e pare e di ca kem per ti be, vetem se skame kohe, po do e maresh veshe kush do jete i pari, u ben ajo goca te dali para meshkujve

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Vete kerkove ndime, dhe tani spranon, njeri i cuditshem.
  kush te kerkoj ty ndihme njeher .....ca robi

 16. #16
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kush te kerkoj ty ndihme njeher .....ca robi
  O zot ca njeriu cuditshem, kerkun ndime, une e ndimoj, dhe ajo nuk pranon

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  O zot ca njeriu cuditshem, kerkun ndime, une e ndimoj, dhe ajo nuk pranon
  te sygjeroj te kerkosh dhe ti ndihm....por jo te lirenti.com.....tek psikiatria.com .....

  (cik shaka);p

 18. #18
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  te sygjeroj te kerkosh dhe ti ndihm....por jo te lirenti.com.....tek psikiatria.com .....

  (cik shaka);p
  Jame i sigurte qe ti e ke bere kete para meje, te beri mire?

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Jame i sigurte qe ti e ke bere kete para meje, te beri mire?
  mos fol me te lutem

 20. #20
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Avash avash se na fute friken, thua edhe te lutem ti.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Lojrat e Puthjeve!....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 07:34 PM
 2. Disa dieta janė tė rrezikshme
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 05:24 PM
 3. Verejtje per lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 08:54 AM
 4. Pse nuk luaj dot lojrat?
  Nga atit nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 06:59 AM
 5. si te luhen lojrat
  Nga kuklla nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:49 PM